Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 30 litres akvariumba...

Egy 30 litres akvariumba amiben Guppik vannak milyen novenyt es diszeket tegyek? Surgos lenni! A valaszokat koszonom elore is!

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Sürgős lenni? Talán akkor kellett volna kialakítani a helyüket, mielőtt megveszed őket.
2013. jan. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igy kaptam oket!
2013. jan. 4. 15:07
 3/6 anonim válasza:
Hát 30 literes akváriumba nem nagyon tudsz variálni ezekben a dolgokban. Először is nem írtad le hány halat kaptál. Mert 30 literesben maximum 5-6 guppit ajánlanék, de még lehet az is sok...Ugye kell szűrő, levegőztető...Ahhoz, hogy növényt rakj bele, kell aljzat is, ami szintén elvesz az úszótérből. Én valami pázsitot javasolnék, valamint valami kisnövésű növényt. 30 literben vérprofi aktivisták szoktak halat tartani:) Olvass utána a dolgoknak.
2013. jan. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A növényeknek elsősorban világítás kell, ezért a tartható növények fajtái attól függenek, hány wattal világítod meg az akváriumot.

A díszekből meg ami tetszik, a legjobb, ha valami természetes dolog, és nem ázik ki belőle semmi.

2013. jan. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben vennék akvarisztikai boltban szőlőgyökeret, vagy vasfát. Ezekre lehet kötözni jávai mohát, ami egy idő után ránő, az szép tud lenni. Igénytelenebb növény még az anubias, ebből a nana nevezetűt keresd, az nem nő magasra.

Esetleg próbálkozhatsz microsoriumokkal, vagy cryptocoryne fajtákkal. Ezekhez elég olyan 10-15W körüli világítás.

Vehetsz még bele lávakövet, vagy bazaltot dekorációnak.


Remélem tudtam segíteni. Ugye van szűrőd és fűtőd az aksiban?

2013. jan. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat es 3 guppi van benne.
2013. jan. 4. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!