Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit csináljak hogy kicsit...

Mit csináljak hogy kicsit aktívabbak legyenek a halaim?

Figyelt kérdés
Egész nap az akvárium alján lubickolnak néha- néha feljönnek de ennyi.Minden jó minden működik.Az etetésnél még lenne egy problémám amit nem tudom nagy gond-e hogy nem esznek mindig csak amikor épp "kedvük"van.Nem tudom hogy az beleszámít-e hogy közbe meghalt két vitorlás halam.Előre is köszönöm a válaszokat!:)

2013. jan. 7. 18:42
1 2
 1/14 _.-Akv-._ ***** válasza:
Hány literes az akvárium, milyen szűréssel, milyen halakkal?
2013. jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
20l-es,2 neon,3 aranyhal,1tisztitóhal és nem tudom hogy mondják ezt az akvarisztikában de motoros szűrővel megy lámpa is van bent.
2013. jan. 7. 18:53
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
hát ez nagyon rossz. ekkora akváriumba ezeket a halakat nem tarthatod. túl kicsi nekik. meg eleve nagyon halakat se tarthatsz ekkorába. Max egy két nano halat. de őket se nagyon. garnéláknak jó ez az akvárium, de másra nem.
2013. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
20l ezekhez a halakhoz nevetségesen kevés, főleg az aranyhalaknak.
2013. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3 aranyhalat minimum 200 literes akváriumban kellene tartanod! A neonokból pedig legalább 6 darabot egy minimum 70 literesben! Nem csoda, hogy a vitorláshalaid meghaltak, nekik a 150 liter a legkisebb, amiben tarthatók. Mielőtt ilyesmibe fogsz talán egy kicsit olvass utána előtte! Legjobb lesz ha elajándékozod a halaidat, ha pedig nagyon ragaszkodsz az akváriumhoz tarts inkább garnélákat.
2013. jan. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 bamboochatheone ***** válasza:
Volt két vitorlásod is? Szerencsétlen halak. Milyen szűrőd van?
2013. jan. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Úr isten ...... szegény halak!Ebből az akváriumból sürgősen ajándékozd el a halaid!
2013. jan. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet felkészülni az akvarisztikára?????
2013. jan. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
1 aranyhalat és a 2neont a vitorlás halak után vettem..a halasboltba azt mondták minden halnak 1 liter...de azért köszönöm meglátom még hogy mit tegyek..
2013. jan. 7. 19:36
 10/14 A kérdező kommentje:
de amúgy egyáltalán nem nagyok sőt...még az aranyhalak is kissebbek..
2013. jan. 7. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!