Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Azt hallottam h. a harcsa...

Azt hallottam h. a harcsa jobb mint az Anci. De jó ő is? És egy 40l-es akiba hányat tartsak?

Figyelt kérdés
lehetőleg minimumot mondjatok (mert azért azt nem akarom hogy tele legyen az aki ancikkal mert elcsúfítja!
2013. jan. 8. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
40 literben egy ancit se szabad tartani. túl kicsi neki. egy anci 10 centinél is nagyobbra nő.
2013. jan. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40l-es akváriumban maximum törpe páncélosharcsát tarthatsz, kb 4-5 db-ot.
2013. jan. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 YourDestiny ***** válasza:
Igen, 40 literbe nem sok a választék. Panda páncélos vagy törpe szívóharcsa. Egyik algázik, másik az aljzatot túrja. Ha arra akarsz kilyukadni, melyik eszik több kakit, akkor mindegy, mert egyik se tűnteti el, max. a szűrő szedi fel, ha felzavarják kicsit a talajt.
2013. jan. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

de egyébként miben jobb a harcsa, mint az anci?

mert ezt az előbb se értettem, reméltem valaki rákérdez, de nem tette meg szóval megteszem én.

2013. jan. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Frontosa ***** válasza:

Miért, miben kellene jobb lennie?

Az Anci csak egy halfaj a sok közül, a harcsa pedig egy összefoglaló név, többezer harcsafaj létezik. Ez most olyan mint ha azt kérdeznéd melyik a jobb a kutya vagy a vizsla. Milyen harcsa, miben jobb?

Üdv,

2013. jan. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 _.-Akv-._ ***** válasza:
Szerintem a páncélosharcsára gondol.
2013. jan. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Zolka99 ***** válasza:
nem igazán jó a példa mert anciból és van több mint ezer féle
2013. jan. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Frontosa ***** válasza:

Az Anci a Ancistrus cirrhosus (Közönséges algaevőharcsa) faj rövid neve, azaz 1 faj.

Üdv,

2013. jan. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 YourDestiny ***** válasza:
Na ja, amiből több, mint ezer faj ismert, az a Loricariidae, avagy tepsifejű harcsák családja.
2013. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!