Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Stressz ellen lehet a Bettákna...

Izomszörp kérdése:

Stressz ellen lehet a Bettáknak Sera Ectopurt adni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:

A stressz egy környezeti hatás, az Ectopur pedig gombaölő. Nem sok értelme lenne.

Stressz ellen növények, sötét aljzat, megfelelő társítás és kevés nyúlkálás meg pakolászás kell az akváriumban. Valamint megfelelő vízparaméterek, hőmérséklet.

2013. jan. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem sok mindent tudsz tenni de azért keveset lehet pl. ne nyúlkálj az akviba ne pakolsz állandóan ne lássa a hal a tükörképét lehetőleg ha agresszívabb akkor semmilyen halat ne tegyél mellé.Most lehet ilyen agresszív természetűt kaptál ez van nelem is volt egy agresszív bettám előszö 200l-ben vitorlásokkal nagybbak volt a vitorlások mint de kinyírt 3at.Meg más hogy is próbáltam társítani de megölt életet során vagy 20-25 halat.
2013. jan. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Normális nagy helyen a betta sem stresszes. Ott valami nagy a gáz. vagy a vízzel, vagy a hellyel, de a betta az békés nyugodt hal ha mindene megvan.
2013. jan. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat!


Halakkal minden rendben van :)

Csak olvastam valahol,hogy stressz, illetve betegség megelőzése céljából lehet adni ilyet a halaknak!

Ezért kértem a véleményeket hogy ti mit javasoltok, mert butaságot én sem csinálok és nem is akarok!


Vigyázunk a halainkra és biztosítunk nekik mindent ami kellhet nekik.

És amiben nem leszek biztos azt itt megkérdem tőletek mert vannak nálam tapasztaltabbak is ilyen téren!

Még egyszer köszönöm!

2013. jan. 9. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!