Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek ez jó bele?...

Szerintetek ez jó bele? (külső szűrőbe raknám egy vagy két napig perlonvatta helyett! Anyukám és nővérem ilyen vattája)

Figyelt kérdés
[link]

2013. jan. 9. 22:05
 1/9 _.-Akv-._ ***** válasza:
33%
Szerintem a belsőbe rakd, ne zargasd a külsőt, de igen jó.
2013. jan. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, legalábbis úgy mondták nekem. De ha van belső szűrőd is, abba rakd szerintem, ne a külsőbe!
2013. jan. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 YourDestiny ***** válasza:
100%
Én nem tenném bele. Az ilyen sűrű szerkezetű szűrőanyagot utószűrésként használjuk, különben gyorsan eltömődik. Utószűrésnek pedig nem véletlenül használunk préselt lapot. Az ilyen, ugyanúgy a sima perlonvattából is kiszabadulhatnak ilyen-olyan szálak, amik a rotortérbe jutva bizony fejfájást tudnak okozni.
2013. jan. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát most...eléggé bizonytalan vagyok van kettő igen de van egy jó érv is a nem-re! :/
2013. jan. 9. 22:21
 5/9 anonim ***** válasza:
nem lesz baja a szűrődnek ha 1-2 napig nincs benne utószűrés. én nem kockáztatnám a szűrőm testi épségét :)
2013. jan. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 YourDestiny ***** válasza:
Mellesleg miért akarod erőltetni a vattát? Én sose használtam, megvagyok nélküle. Nincsenek apró szennyeződések, csak a kristálytiszta víz. Néhány nap után dobhatnád ki, mert megenné a teljesítményt.
2013. jan. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor még egy szavazat a NEM re , a sima vatta alkalmatlan bármilyen szűrőbe, legyen külső vagy belső.

Nem tudja a motor keresztülszívni rajta a vizet.

2013. jan. 10. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sima vattát nem kéne beletenni.

A perlonvatta más, az kicsit olyan műanyagabb szálakból van.

2013. jan. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a sima vatta könnyebben szétrohad, meg jobban összepréselődik, de a simát még nem próbáltam szűrőbe tenni.
2013. jan. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!