Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akvárium és állvány közé mit...

Akvárium és állvány közé mit kell rakni?

Figyelt kérdés
Van egy kb. 90 literes akváriumom és egy állvány hozzá. Az állvány úgy néz ki, hogy csak egy négy lábon álló fém keret, fölül pedig középre is van húzva egy csík. Tehát ha ráteszem az akváriumot, akkor körbe a széle illeszkedik az állványra, plusz középen egy kb. 2 centis vonalban. Szóval az lenne a kérdésem, hogy az akvárium és az állvány közé kell bútorlapot vágatni, vagy elég egy réteg hungarocell/polifoam?
2013. jan. 10. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vágass egy bútorlapot és arra tegyél egy polifoamot.
2013. jan. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké, bútorlapot vágatok. Polifoamot viszont kerestem, de az egész városban nem árulnak méterre, csak ilyen hatalmas nagy gurigákat horribilis áron. Ahelyett valami más alterntíva nincs?
2013. jan. 10. 13:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs más, jó a hungarocell is. De menj be egy akvarisztikai boltba, ott szinte biztos, hogy van alá való polifoam.
2013. jan. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a tanácsokat!
2013. jan. 10. 13:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Az oktogontól a nyugati Pu felé menet jobboldalt a körúton a 100 Ft-os boltban polifoam, amire a sátrazó emberek feküdnek elég vastag, az 600 valamennyi Ft
2013. jan. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 YourDestiny ***** válasza:
Polifoam-ot nem nehéz keríteni. A nyári fekvőmatracok (vagy mi a szösz) is ilyenből vannak, hát nem tudom ilyenkor tartanak-e valamennyit, de megnézheted a Tesco-ban is.
2013. jan. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A fővárostól messze lakom, bejártam minden helyet hol szerintem lehetne polifoamot kapni, de egyszerűen nincs. Az ilyen kifekvős napozós polifoamokra mindenhol azt mondták, hogy mit akarok én januárban, ez szezonális termék. 2 kisállatkereskedés van a városomban, de egyikben sem tartanak. Rakok alá polisztirolt, az is megteszi. A bútorlapot pedig ma vágtam le :) szóval hamarosan jöhet be az akvárium.
2013. jan. 11. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!