Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez milyen növény az alján? (link)

Ez milyen növény az alján? (link)

Figyelt kérdés
Ártalmas lehet egy bettára??? [link]
2013. jan. 10. 21:05
1 2
 1/15 _.-Akv-._ ***** válasza:
46%
Növényt nem kapsz hozzá xD
2013. jan. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
na nem mondod ??? -.-' csak ilyet akarok venni
2013. jan. 10. 21:16
 3/15 anonim ***** válasza:

Eleocharis parvula, nem árt senkinek sem.


[link]


Lehet venni külön, máshol, de elég drága:

[link]

2013. jan. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 _.-Akv-._ ***** válasza:
Kell hozzá jobb világítás, meg co2 rendszer, de egyébként nem, nem zavarja a bettát.
2013. jan. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
hát én azt hallottam h nem kell neki egyikse... második nagyon köszönöm :)
2013. jan. 10. 21:21
 6/15 YourDestiny ***** válasza:
Az a fűszerű? Hááát... a parvula hasonlít rá, de nem garantálom, hogy az. Ha az, elméletileg meg van közepes fény alatt is, de egyébként az ilyen gyepekhez bitang erős világítás kell, nem olyan, mint ami felette lesz. A CO2-ről, tápozásról és némi hozzáértésről nem is beszélve...
2013. jan. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én nem tartottam, nem tudok nyilatkozni, csak azt tudom, hogy amikor boltba hoztak, akkor ott 3 hét mulva már a fele el volt barnulva. Mert néha bementem és láttam. És nem Co2-s akváriumba tették, csak simába.
2013. jan. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
én sem fogom Co2-s akváriumba tartani... én azt tudom h szűrő melegítő tető kell neki és ilyen alapok de Co2 nem.... de nem tom és ne oktasssatok ik pls
2013. jan. 10. 21:30
 9/15 YourDestiny ***** válasza:
9 Wattos lámpa lesz az akváriumon. Az annyit jelent, hogy tarthatsz mohát, anubiast és ennyi, nemhogy ilyen gyepet életben tartani. Néhány hét és kidöglik, de te tudod...
2013. jan. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem tudod, hogy kell miért ne oktassanak ki? Elnézést hogy nem a témával kapcsolatban válaszolok, mindössze érdekel eme apró részlet.
2013. jan. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!