Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akkor aranyhalat nem szabad...

Akkor aranyhalat nem szabad 40l-ben tartani?

Figyelt kérdés

Kettő van de azt olvastam hogy NEM ÉS NEM ÉS NEM!!!! Már kb 5 nap és eladjuk őket csak akkor utoljára. Szabad vagy nem?

(ja és ne cs*szetek le mert tudom, de egy utolsó kérdés hogy akkor mi van...)


2013. jan. 12. 22:33
 1/4 bamboochatheone ***** válasza:
Nem szabad. 30 centisre nő meg és társas lény így 3 darabtól lehet tartani aminek legalább 150-200 liter kell bitangerős szűréssel.
2013. jan. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amit látsz, egy 10 literes akvárium (néhány percig van benne a hal):

http://www.youtube.com/watch?v=e0l8NYPEp2s

És egy átlag méretnél kisebb kifejlett aranyhal.

Még ha négyszer akkora akváriumot is képzelsz oda, az is borzasztó, mint élettér.

Minimum 50 litert kell számolni egy halra, de 150 liter alatt egyáltalán nem is lehet elkezdeni.

2013. jan. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát.. ettől még lehet ez is jobb ötlet hogyha beleteszed őket egy nagyon nagy műanyag ládába, ha nincs nagyobb akváriumod, de én max. 2-3 napig hagynám őket ott.. kerti tó nincs valami ismerősnek?
2013. jan. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs! De ahol lesz ott jobb lesz neki(200 l-be fog kerülni!!!!
2013. jan. 13. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!