Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Bettának való kisebb fajta...

Bettának való kisebb fajta akvárium szettet keresek, olcsón, tudtok tippet?

Figyelt kérdés

Pesten nincs valahol ilyen, valamelyik bevásárlóközpontban, mint pl Köki Terminál vagy Aréna. Árkádban már néztem, olyan nincs is amilyet szeretnék vagy már túl drága.


Ilyesmire gondolok: [link]



2013. jan. 16. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amit belinkeltél, még viccnek is rossz. Bettát minimum 30l-ben kell tartani, és akkor is csak egyedül lehet.


Ha a legolcsóbb megoldást akarod, akkor az ez: [link]


Ez 30l, és minden van benne, ami indulásnak kell. Szűrő, fűtő, világítás. És ami bettánál elengedhetetlen: üvegtető. Ugyanis a betta labirint kopoltyús, feljön a víz tetejére levegőért, és könnyen meg tud fázni.

És még ingyen ki is szállítják, mert 8000ft felett ingyenes a házhoz szállítás náluk.


Ha érdekel kicsit részletesebben az oldalról való rendelés, vagy maga az aksi, kérdezz nyugodtan, nekem is ilyenem van, tőlük rendeltem. Igaz, én garnélázok benne.

2013. jan. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy 3 literes akvárium 5000 forintért?? Ne legyél naív, ez egy nagy lenyúlás...

Akvárium: [link]

Szűrő:

[link]

Fűtő:

[link]


Esetleg ez:

[link]


De szerintem nem éri meg szettet venni, annak az árából mindig sokkal jobb technikát lehet összevásárolni.

2013. jan. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tropus ne viccelj, ezek nagyon drágák. Kb fele árért meg tudja venni azokat, amiket javasoltam neki, és sokkal jobb technika lesz az akijához :)
2013. jan. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 3000 Ft-ért vettem egy 40l-est, plusz 3000 a fűtő, a szűrő szintén 3000, de az levegőztet is. Igaz nem pesti vagyok, de szerintem így jobban jártam én is, meg a halam is.
2013. jan. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha így akarod kínozni menj ki a konyhába egy pohárért és abba tartsad közel van és olcsó
2013. jan. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!