Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Aqua-glo 20W-os fénycsőról mi...

Aqua-glo 20W-os fénycsőról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 23:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem csak a hagen flora glo van. Nem tudom.

Az se jó önmagában, csak ha egy daylight mellé rakod.

2013. jan. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 YourDestiny ***** válasza:
Szerintem önmagában se gond, lehet használni, igaz nem kombinálva leginkább sügerek felé javasolt. Enyhén lilás, valahol az Aquarelle és Aquastar között van. A halak szépek lesznek alatta. A spektrum alapján növényekhez is ideális, nagyon kevés a zöld, ezáltal a halaid, előlényeid színét kiemeli, a növényeid nem lesznek a legélénkebb zöldek, összességében pedig a tereptárgyak kicsit irreális színt mutathatnak. Maga a Hagen fénycsövek terén egyébként jónak mondható, de drága.
2013. jan. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tényleg drága volt...:))Milyen növényeket tarthatok alatta 75 literes aksi egy fénycső van csak egyelőre nem áll módomban bővíteni...mivel az aksi szobabútorba van beépítve.
2013. jan. 17. 15:59
 4/11 A kérdező kommentje:
eddig 18w-os fénycső volt ez a két watt ér valamit?:))
2013. jan. 17. 16:00
 5/11 YourDestiny ***** válasza:
Nem nagyon. Ez is ugyanúgy T8-as cső. Mellesleg a Watt csak a fénycső áramfelvételét határozza meg, a fényerőhöz a lumennek van köze. Minél nagyobb az érték, annál erősebb az egy adott ponton leadott fény erőssége.
2013. jan. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tegyél bele nagy anubias barterit, kicsi anubias nanát, gömbmohát, hólyagos vizikelyhet, criptocoryne fajok közül is van néhány ami nem túl fényigényes. Ezeknek elég a fény.
2013. jan. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
lehet, hogy a vallisnerianak is jó
2013. jan. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

bacopa monnieri


most más nem jut eszembe.

2013. jan. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
890 lumenes vagy valami ilyesmi :D miket tarthatok ezalatt?
2013. jan. 17. 17:11
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat most vettem észre h irtatok miután kiírtam az előző kommentet szóval az akkor most semmims
2013. jan. 17. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!