Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Neked milyen halaid vannak?...

Neked milyen halaid vannak? Nekem guppik.

Figyelt kérdés

2013. jan. 17. 17:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Tetszikaeld a kérdést!
2013. jan. 17. 17:48
 2/5 anonim ***** válasza:
Törpegömbhalak lesznek. Nem tetszikelem.
2013. jan. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Naonohalak (boraras, galaxy, eritromicron, rubrodorsalis, kubotai, pauciperforata, gertrudae) és egy törpegömbhal.

Sakura és yellow garnéla. Tengeri (bohóc hal, sárgafarkú korallsügér, barátsügér, Pseudochromis fridmani, calcinus elegans, kígyókarú tengericsillag, táncoló garnéla)


Van egy 15 centis nagy rákom. Vagyis barátomé de az mindegy. Jobb lenne helyette egy muréna, de ezt még nem tudom hogy fogom kivitelezni. Lehet hogy sehogy.

2013. jan. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hja, az indiai törpegébet kihagytam, pedig az a legcukibb.
2013. jan. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
serpalazac, szivárványos guppi, sziámi ormányosmárna (sziámi algázó) és kambodzsai algázó (hamis sziámi algázó) jah és majdnem kihagytam szegényt egy darab szép snowflake ancim is van. rajtuk kívül van még két darab amano garnélám is valahol csak kb sose látom őket :)
2013. jan. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!