Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az édesvizű akváriumból...

Az édesvizű akváriumból hogyan tudnék tengeri kinézetűt csinálni?

Figyelt kérdés

Ötletek jöhetnek százával :DDD

Szeretném ha úgy nézne ki a sügeres akváriumom mint ha tengeri akvárium lenne!


2013. jan. 17. 22:06
 1/8 YourDestiny ***** válasza:

Először is kombinálj egy daylight és egy tengeri csövet, mellé pedig kell valami irdatlanul komoly vödrös szűrés. Vannak ilyen jópofa lyukacsos mészkövek, homokkal szerintem igen tengeri hatású tud lenni. Nyáron láttam már kertészetben, de boltban is előfordul. Ilyesmire gondolok:


[link]


Ha még mindig nem elég, fokozd egy kék háttérrel.

2013. jan. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 YourDestiny ***** válasza:

Vagy pakold meg ezzel, ha van rá zsé:


[link]

2013. jan. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

És valami ötlet korallok szivacsok stb?

Tudom hogy létezik szilikon de nem találok sehol.

2013. jan. 17. 22:28
 4/8 YourDestiny ***** válasza:
Sügerekkel túl természetellenes lesz. Én nem esnék át a ló túloldalára, de te tudod...
2013. jan. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

véleményem szerint az már elrontaná a dolgot.


egy édesvízzel töltött akvárium szerintem röhejesen nézne ki ha telepakolnád tengeri díszletekkel. a kő még okés, mert a sügerekhez alapban is szépen mutatnak a dekorkövek, de mi értelme műkorallokkal telepakolni? nekem az már nagyon ízléstelenül mű hatású :S

2013. jan. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Platypus ***** válasza:
Akkor inkább egy-két szép nagy tengeri csiga, a visszafogottabb színű fajtából. Például skorpiócsiga vagy Murex fajok.
2013. jan. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
A "Csigaház" nevű bolt a Thököly és Hermina út sarkán (72-es troli Hermina út végállomásánál) pincelejárat. Pont ott van a buszmegállóban. Az tele van ilyen szárított tengeri dögökkel, csigaházak, korallok, ásványok, nyakláncok, díszek. Minden vacak, még szárított rákot is láttam, blöe.
2013. jan. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Platypus ***** válasza:
Egyébként az igazi(döglött, kipucolt, szárított) korall is működőképes, csak egyszer algásodik be és elég rusnya lesz utána. És nem túl természetbarát dolog. Az artemiás akváriumomat ilyesmikkel dekoráltam én is. Természetellenesnek nem mondanám a látványt, de azért nem is lett díjnyertes.
2013. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!