Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ebbe az akiba vehetek egy...

Ebbe az akiba vehetek egy mézgurámi párt? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=S1orB..


Itt az akvárium 72 litere, Tetratec ex 700 k szűrő, 26,5 fok, fekete neonok, otók, és amanók lakják. Sürgős



2013. jan. 18. 14:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagyis nem méz, hanem TÖRPE GURÁMI
2013. jan. 18. 14:02
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igen! :)


Amúgy gyönyörű az aksi:)

2013. jan. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bamboochatheone ***** válasza:
Kidöglött a betta? Ha igen akkor nyugodtan.:)
2013. jan. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, költözött. Saját lakása van.
2013. jan. 18. 14:15
 5/7 Platypus ***** válasza:
Szerintem jobban járnál más hallal. A hím törpegurámik elég kellemetlen jelleműek tudnak lenni. Nem mind persze, de elég könnyű szekálós példányba futni. És ebben az akváriumban nincsenek nagy vizuális akadályok, amik mögé el tudnának menekülni az áldozatok.
2013. jan. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mézgurámit semmiképp, azok kifejezetten igénylik a magas/úszó növényeket, mert elég félénkek.

A törpe gurámi jobb választás, mert bátrabb, de max. egy darabot vennék, mert a nőstényt képes halálra szekálni, főleg búvóhely hiányában.

2013. jan. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül nem vettem. Köszönöm a válaszokat. És köszönöm az elsőnek kis a dícséretet :) Dolgoztam vele sokat, de ez már régen volt.
2013. jan. 18. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!