Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miben hozzam haza a halat az...

Miben hozzam haza a halat az állatkereskedésből, hogy meg ne legyen semmi baja?

Figyelt kérdés

Holnap indulok útnak. Mibe hozzam haza, hogy meg ne fázzon?

Negyon fontos lenne. A válaszokat előre is köszönöm. 10 kilométeres az út hazáig. Tömegközlekedéssel mennék.


2013. jan. 18. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem ujságba csomagolták öket
2013. jan. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bocs elírtam: Miben hozzam haza a halat az állatkereskedésből, hogy ne legyen semmi baja? A "meg" nem kellett volna oda.
2013. jan. 18. 17:57
 3/11 bamboochatheone ***** válasza:
Úgyis zacsiban kapod, de én azért beleraknám egy nagy ételhordóba zacskóstól. Régebben mindig úgy vittem a halakat a városon át.
2013. jan. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem túl sok hal, akkor az lenne a legjobb, ha beférne a zacskó a kabátod alá, és oda tennéd, minél közelebb a testedhez.
2013. jan. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Mi úgy csináltuk, hogy (zacskóba csomagolták őket!) Kifizettük,stb.., utánna pedig megfogtam a zacsit, és betettem a kabátom alá. Ott megmelegeddett, egy sem fáztak meg, pedig aznap nagyon hideg volt, és nekünk a haza út sajnos nem 10km... :S Remélem segítettem!
2013. jan. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is csak a kabátos megoldást javaslom, semmi mást.
2013. jan. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod a kabátod alá tenni, esetleg bélelj ki egy kartondobozt valami meleg anyaggal. Pl hungarocell, és rá valami papír, vagy ruhaanyag. Ez talán melegen tartja őket egy ideig.
2013. jan. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Vagy belerakhatod egy ilyenbe és azt meg bele 1 táskába.


[link]

2013. jan. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én tegnap jöttem haza ebben a remek időben 5 darab guppival, az összes vonat késett, így összesen körülbelül 5-6 órát utaztam, a zacskót beleraktam a sapkámba aztán be a kabátom alá, mikor a váróban ücsörögtem pedig a radiátorhoz tettem őket. Mindenki túlélte szerencsére:)
2013. jan. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is a kabát alá rakom.

A buszon ki lehet venni, ott fűtenek.

2013. jan. 19. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!