Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nem lesz probléma azzal, ha...

Nem lesz probléma azzal, ha egy sokáig (4 hónap kb. ) egyedül tartott hím betta mellé veszek halakat?

Figyelt kérdés
Két nőstény bettát szeretnék mellé és páncélosharcsákat egy 60 literes akváriumba. Hány harcsát vegyek, hogy ideális legyen számukra? Mennyi az esély arra, hogy szaporodni kezdenének a betták? (Tudom, hogy ez lassú és összetettebb folyamat, amit elő is kell segíteni, de nem szeretném még véletlenül sem)
2013. jan. 19. 16:21
 1/4 A kérdező kommentje:
A hím bettával tartottam már együtt harcsákat, de sajnos ők elpusztultak. Már lassan egy éve megvan az akvárium és sok hiba után végre kitapasztaltam, hogyan kell megfelelően tartani őket, úgyhogy szeretném megpróbálni megint több hallal.
2013. jan. 19. 16:25
 2/4 YourDestiny ***** válasza:

60 literben szerintem nem tudod megoldani a tartásukat két nősténnyel sem. Nagy helyen is csak sűrű növényzettel.


Harcsa terén milyen harcsáról van szó? Páncélosnak elég a 60 liter, belőlük kell 5-6, algaevőből otocinclus lehet jó.


A halpusztulás valószínűleg a sok hal - gyenge szűrés - elhanyagolt vízcserék okozta hármas eredménye volt. Ha ezek nincsenek rendben, akkor ismét sikertelen lesz a haltartás több hallal.

2013. jan. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
páncélos harcsáknak kicsi a hely a nőstényeket meg kifingatja
2013. jan. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 20. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!