Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videóról?

2013. jan. 19. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg vegyes. A halak azt se tudják mit csináljanak, csak zavarodottan mennek össze-vissza.
2013. jan. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 bamboochatheone ***** válasza:
95%
Iszonyatosan túlzsúfolt, túl sok fajta hal van, nem egyeznek az igények, nem társíthatóak egymással(pl betta+viti, betta+guppi, viti+simaneon) és ami a legrosszabb hogy iszonyatosan alul van szűrve. Ráadásul annyira mű az egész. Ez nem akvárium hanem halsaláta.
2013. jan. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Műnek mű az biztos. nem tudom hány literes, de kicsinek nézem. De egyébként szerintetek ezek a halak tarthatóak együtt más körülmények között? Csak kíváncsiságból érdekelne.
2013. jan. 19. 23:55
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
ÁLLATKÍNZÁS.
2013. jan. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 bamboochatheone ***** válasza:
92%
120 literes aksi, alá van írva. Amúgy így együtt nem tarthatóak sehogy.
2013. jan. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nekem is az a véleményem, hogy borzasztó. A kinézet még csak hagyján, de ahogy mondták, a társítás a tipikus amatőr, össze-vissza, életképtelen felállás. Amikor mindenből kell, de semminek nem jó.

Én is csak rémült, összezavarodott halakat látok, semmilyen komfortérzetük nincs, szenvednek. Látványra sem szép, egyenes zavar, hogy semmi elrendezés nincs az akváriumban, csak hömpölyögnek szerencsétlenek.


Nézd meg ezeket az akváriumokat, mennyire nyugodtak. Így kellene kinéznie a tiédnek. És ez nem csak pénz kérdése, olcsón is meg lehet csinálni egy low-tech növényest. Csak gondolkozni kellene és nem vásárolni ész nélkül.

http://www.youtube.com/watch?v=N4uRVqX3ulY

http://www.youtube.com/watch?v=bLSP1EGMZek

2013. jan. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tényleg alatta van hogy 120 liter. Ez nem az én akváriumom csak kíváncsi voltam a véleményekre, amelyeket köszönök.
2013. jan. 20. 00:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi akkor. Ki lehet tenni a videó alá a beszélgetést, hátha okul egy kicsit a mester...
2013. jan. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 bamboochatheone ***** válasza:
96%
Azért ez is megérdemel két jó szót: [link]
2013. jan. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez már tetszik. Nekem is ez az álmom. Egy faltól falig akvárium. Halakat biztos nem szorítja az akvárium, de én nem ilyen halakat tennék bele. összeállítás rossz, az akvárium viszont maga jó ötlet
2013. jan. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!