Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Most szeretnék akváriumot.4...

Most szeretnék akváriumot.4 halat szeretnék! Mind a négy hideg édesvizi. Mekkora akváriumot vegyek és kell-e bele szűrő? És ha kell összesen kb mennyibe fog ez kerülni nekem?

Figyelt kérdés
2008. jún. 2. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
természetesen kell bele szűrő! hacsak nem vmi hatalmas de hatalmas nagyot nem akarsz (mint pl 1 hatalmas tó:D). Komolyra a szót: mindenképpen kell bele, én a helyedbe egy szép nagyot rendeznék be. Ezt nem csak azért mondom mert ugye nagyobb víztömeg- kisebb ingadozás a vízértékekbe, hanem azért mert ugysem fog tudni leállni 4 hallal:D tapasztalat. kb 25 ezerböl sztem egész pofásat össze lehet állítani jó cuccokból. A szűrő az legyen vmi jó minőségű mert később is tudod majd használni több halnál. Méret: hát rajtad áll, sztem 100l alatt azért ne nagyon kezdj bele. És akkor elmondhatod hogy van 1 szép akváriumod. Nekem a jövőhéten áll össze a tengerim, és már nagyon izgatott vagyok:D
2008. jún. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Akvárium mérete az attól függ hogy a hal amit szeretnél mekkorára nőlnek meg.Ha kicsi halak a kissebb akvárium is jó lesz és különböző akváriumokba áriulnak szűrőt.Az akvárium méretétől függ hogy hány literes vízbe való szűrő legyen. ÉS ajánlom még a Sera gyógyszereket hogy a halak ne legyenek betegek.
2008. jún. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezlek benneteket, miért kell folyon gyógyszerezni a vizet? Attól jobb lesz a halaknak? Te se gyógyszereken élsz. (remélem) csak akkor szedsz ha beteg vagy. Értem én, hogy szennyezett a vizünk de lehet azt is szellöztetni. Állandóan gyógyszerezzük a halakat attól csak csökken az ellenálló képességük, és jön vmi betegség és jaj nekik.
2008. jún. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%

ha csak 4 halat szeretnél 50l bőven elég.

kül menj be 1 akvarisztikai boltba, ott több okosságot fogsz hallani mint itt

2008. jún. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!