Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sügeres akvárium méret?

Sügeres akvárium méret?

Figyelt kérdés

Saulosi sügereket

vagy

aranysügereket + maingano sügereket

vagy

aranysügereket + elongatus sügereket

vagy

aranysügereket + demasoni sügereket


mekkora akváriumban kellene tartani, hogy azért ne 2 darab hal úszkáljon de ne is foglalja el a fél szobát. Tehát mekkora az a méret, ami már jól mutat :)

Ja, és melyik párosítást javasoljátok?



2013. jan. 21. 18:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi megint nektek. Elkapkodni nem akarom egyáltalán, elolvasom majd a könyvet, aztán majd meglátjuk mi lesz. Igazából élőben kellene megnéznem őket úgy talán könnyebb volna dönteni, meg kérdezni is. Rögtön látnám egy faj hímjét és nőstényét is. Honginál is ez a helyzet, a hím tényleg szép, de most azt olvastam, hogy a nőstény valami barna, de képet nem találok róla, így elég nehéz... Socolofi is jó, lehet, hogy majd amellett döntök végül. Bár még mindig a demasoni tetszik a legjobban :)
2013. jan. 23. 16:29
 12/14 YourDestiny ***** válasza:
Egyáltalán nem barna. Kicsit halványabbak a függőleges sávjai, de az alapszínét nem mondanám olyan jelentéktelennek a hímhez képest, mint a legtöbb mbunánál, pl. elongatusnál, satöbbi. Egyékbént is, az akváriumban csak egy olyan hal lesz, ami igazán szép színben fog pompázni, az pedig a domináns hím.
2013. jan. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :)
2013. jan. 23. 17:47
 14/14 anonim ***** válasza:
szerintem ha mbunás akváriumot szeretnél, akkor az legyen legalább másfél méter hosszú és egy fajnál csak 1 hím és 4-5 nőstény legyen, így rakhatsz bele 3-4 fajt
2013. jan. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!