Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Bettám 2napja alig úszkál,...

Bettám 2napja alig úszkál, növény mellett bújik el egy sarokban. Láttam, hogy lesi a kavicsokat az aljzaton. Most pár percre különvettem, figyeltem. Ez idő alatt kihányt egy kishalat (a guppym nemrég szült. Lehet, hogy ez a baj? Elrontotta a gyomrát?

Figyelt kérdés

2013. jan. 22. 19:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Milyen szűrőd van? Mekkora lesz a következő akvárium?
2013. jan. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
légpumpa és szivacsszűrő.50 litereset szeretnék.
2013. jan. 22. 20:14
 13/23 anonim ***** válasza:

A bettán kívül az összes halat el kéne ajándékozni.

Az akváriumban pedig rendbe tenni a szűrést.

(többször nem kérdezek rá milyen a szűrés, ha nem akarod elárulni akkor legyen a te gondod.)

Vagy áttelepíteni őket egy nagyobb akváriumba, megfelelő körülmények közé. (jó szűrés, növények, stb)

Ha az utóbbit választod, akkor viszont ezt holnap kell megcsinálnod.

2013. jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Ja, látom. Hát így 100%, hogy mérgezés.

Csinálj egy részleges vízcserét.

Ha holnap nem tudod őket áttelepíteni, akkor passzold le őket valahova, ez így lassú biztos halálhoz vezet.

2013. jan. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
hogy érted,hogy milyen szűrőm?leírtam:) köszönöm szépen a segítséget!meglesz!!
2013. jan. 22. 20:18
 16/23 anonim ***** válasza:

Igen, utána láttam, hogy írtad, csak akkor még én is írtam.

De utána azt is írtam, hogy látom..........

2013. jan. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
ja,én meg azt nem láttam:D megvolt a részleges vízcsere.hogyan kerülhetem el a mérgezést a későbbiekben?
2013. jan. 22. 20:28
 18/23 bamboochatheone ***** válasza:
Normális méretű akvárium, megfelelő méretű szűrő, túltelepítés elkerülése, túletetés elleni védelem, heti vízcserék betartása szigorúan állott vízzel.
2013. jan. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
még egy kérdés: az hogy lehet,hogy csak a bettának van baja?a többiek vidáman úszkálnak,a neonoknak is gyönyörű a fényük...
2013. jan. 22. 20:34
 20/23 anonim ***** válasza:
Mert gondolom a legnagyobb baja most a megfázás mert szerintem nincs üveg tető az aksidon....és egyébként neon 8db-tól lehet tartani és 70cm hosszú aksi felett!
2013. jan. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!