Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megfelelő ez az akvárium?

Megfelelő ez az akvárium?

Figyelt kérdés

[link]


Információk:

72 literes szögletes akvárium szett

- akvárium

- műanyag tetővel: zárható etetőnyílás, beépített akváriumi fénycső, páramentesített foglalat

- belsőszűrő: hj-411b szűrő

- fűtő: rester 75 w fűtő

- halkiemelő háló

- hőmérő


Méretei:

Hosszúság: 60 cm

Mélység: 30 cm

Magasság: 40 cm



2013. jan. 23. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A szűrő a leggagyibb kínai vacak, ami létezik, a teljesítménye pedig a fele sincs annak, ami kellene. Ki lehet dobni azonnal.

A világításra nem írták le, hogy hány wattos, gondolom nem véletlenül. Mondjuk 15 watt lehet, a duplája kellene minimum, ha veszel rá vízalatti világítást és beépíted a tetőbe, akkor nincs gond.

A fűtő is márkátlan, de az nem olyan nagy baj.

Túl sokat nem ér.

2013. jan. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát az jó, hogy ennek a szűrőnek meg sem említik a teljesítményét.
2013. jan. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 YourDestiny ***** válasza:
De még azt se merik leírni, hogy SunSun :)
2013. jan. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerül?
2013. jan. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
szerintem így külön vásárolgass, mintha egy szgépet raknál össze 1-et innen 1-et onnan :)
2013. jan. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is azért kérdeztem az árát...Kinéztem egy szettet tavaly, a vége az lett, hogy annak az áráért, egy olyan akit raktam össze, hogy nagyon csuda technika van mögötte :)
2013. jan. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A szett ára: 18 250 Ft, külön összerakva az ára: 25 470 Ft, és még a talajzat, növények, sziklák, esetleg faág(ak), esetleg vödör, és vízelőkészítő!


A szett!: [link]


Ez a külön összerakott!

Akvárium:

[link]

Szűrő:

[link]

Melgítő:

[link]

2013. jan. 24. 14:20
 8/11 anonim válasza:

Tegyük fel megveszed 18 ezerért, veszel bele halat 2000 ért

és a szűrő nem fog jól működni, nem tisztít úgy, ahogy kellene. A halak megdöglenek ugrott 2000 és venned kell egy szűrőt mégis 9000 ft plusz kiadás. (18ezer+9ezer +2ezer=29ezer) Ha külön veszed 25 de egyszer kell megvenni csak, amúgy az akvárium árát sokallom. Milyen fénycső van benne? Lehet az is gagyi.

2013. jan. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Vagy csak simán cseréltesd ki a szűrőt egy jobbra, biztos megengedik. Jobb ötletem nincs.
2013. jan. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért az nem mindegy, hogy a szettben lévő leggagyibb sunsun hj411-es szűrőt, vagy egy eheim--ot hasonlítasz össze az áraknál. Az a baj az összes szettnél, hogy a szűrő kicsi bele, meg gagyi is.


Azt javaslom, hogy számold ki mennyi lenne egy ilyen összeállítás szűrő nélkül és ha ez így szűrővel olcsóbb akkor vedd meg, szűrőt meg hozzáveszel egy normálisat, ezt meg megpróbálod eladni vadi újként egy ezresért.


kavicsot tudsz szedni is, amelyet jól kifőzöl és máris ingyen van, faágak úgyszintén, növényeket természetesen meg kell venni, de nehogy műnövényt vegyél. Vízelőkészítőre semmi szükség, mindent összeraksz, halak nélkül járatod kb 3 hetet és néha szórsz bele egy kis halkaját és minden rendben lesz. Esetleg ha tudsz barkácsolni tetőt, akkor vehetsz tető nélküli aksit is, az kb 6000Ft.

2013. jan. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!