Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nem rég vettem páncélos...

Nem rég vettem páncélos harcsákat és nem jönnek fel etetésre, ez normális?

Figyelt kérdés
állandóan lent túrnak az aljzatban , csak guppik vannak velük 100 literesben
2013. jan. 23. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
A páncélos harcsák az aljzatról táplálkoznak, turkálva. Azért áll lefele a szájuk.
2013. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Treská ***** válasza:
olyan kaját kell adnod nekik ami leér az akvárium aljára. pl szúnyoglárva, ha megolvad az lesüllyed. meg van iylen kimondottan talaj lakó halaknak kaja.
2013. jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
pont lárvával etetem a halat és egy csomó lement az aljára de már nem is látom ezek szerint megehették :D de van vmi előjele hogy pl éheznek ? elkezdik enni a növényeket ? vagy mi?
2013. jan. 23. 21:33
 4/5 anonim ***** válasza:

nyugi amíg rendesen eteted a többi halat, addig jut nekik is bőven maradék :) éhen halni biztosan nem fognak mert mindig hullik le annyi, amennyi nekik kell.

a guppik alapban se dolgoznak olyan gyorsan, mint például egy pontylazac csapat :D szóval jutni fog a harcsáknak is a menüből :)

2013. jan. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pendulum92 ***** válasza:
Élő vagy fagyasztott tubit imádják az biztos, azzal ir probálkozhatsz.
2013. jan. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!