Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 45 literes akváriumba melyik...

45 literes akváriumba melyik szűrőt tennétek? Az akváriumban lenne: 7-8 db amanda lazac 4 db Red Cherry garnéla + növények név szerint még nem tudom mik.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


2013. jan. 25. 18:14
 1/8 _.-Akv-._ ***** válasza:
29%
Ezek közül max a serafil, de annak is a nagyobb verziója, a 120-as.
2013. jan. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy 40 literesben megy egy aquael fan1, és nekem tökéletes, pont elég, én csak ajánlani tudom.
2013. jan. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 YourDestiny ***** válasza:

Az Aquael és Atman gyenge bele. A Serafilnek nagy előnye a benne lévő Sipo, de minőségileg nulla. Az Eheim is elég bele nagyjából, az meg csendes és sokkal jobb minőségű. Szóval egy pont ide, egy pont oda. Döntsd el.


A Serafil 120-at ne tedd fele, túl erős 45 literbe, mert nem szabályozható.

2013. jan. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 _.-Akv-._ ***** válasza:
YourDestiny: Van hozzá esőztető.
2013. jan. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 YourDestiny ***** válasza:
Semmire se mégy vele. Egy belső szűrőnél alig fojt valamit. Nekem is volt anno egy ilyen kialakítású 700 liter per órásam, és olyan "vihart" kavart, hogy hihetetlen. 63 literen nem tudtam használni.
2013. jan. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 _.-Akv-._ ***** válasza:
Nemtudom, nekem 54-ben van és én még kevésnek is érzem. :D
2013. jan. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 YourDestiny ***** válasza:
Hát akkor vagy a Sera hazudik sokat a teljesítménnyel kapcsolatban, vagy valahol máshol veszik el a szűrődből egy kis kakaó.
2013. jan. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 40 l-esben van aquael fan-1 maxon és príma!
2013. jan. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!