Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért halhatnak meg a halaim?

Miért halhatnak meg a halaim?

Figyelt kérdés
Egy hónapja kaptam egy 140 literes akváriumot. Algaevő harcsa, molly-k, guppy-k, vitorláshalak, neon halak és zebra dániók voltak benne. A jhalak még kicsik 2-4 hónap közöttiek ezért nyugodtan elférnek. Azthiszem megfelelő körülményeket teremtettem nekik szűrő, külön lélegeztető is,24 -os viz, élő növényzet, búvóhelyek, kő, homok, több féle táplálék összekeverve valamint nem tul sok táplálék, naponta egyszer etetem őket. Két faj pusztult ki teljesen a neon és vitorlás halak valamint egy guppi. Már vettem betegségekre orvosságot és még 4 napra rá, hogy beleraktam az orvosságot 3 hal halt meg.5 napja nem halt meg már egyse, akkor már biztonságba vannak?a halak egyszer még uszkáltak, majd hirtelen elkezdtek dülöngni és pár percen belül meg is haltak!!mi lehet a gond?

2013. jan. 25. 23:01
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
a képen nincs bekapcsova a szűrő, több levegőztetőt is használok felváltva, most meg már jól vannak és nőnek elég szépen, nem bántják egymást, játszadoznak szóval jól érzik magukat
2013. febr. 13. 12:49
 22/26 A kérdező kommentje:

[link]


ez a fehér van ott alul, csak terület örző, állandó játékos nem bánt senkit!

2013. febr. 13. 12:52
 23/26 YourDestiny ***** válasza:
Még nem.
2013. febr. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

hát nem leltem valami sok adatot róla a neten, én abban a hitben voltam, h a fehér is valamilyen zebrasávos sügér, csak szinükben különböznek, meg kisssé a zebrasávos vadabb, de mivel nincsenek nála sokkal kissebb halak ezért nem tud ártani, megszeretnék egy jó pártól szabadulni, mivel már sokan vannak,ahogy nőnek , de nincs hová tennem, megölni megnem szeretném.

sajnálatos, hogy megvettem őket, de nem értettem hozzá az eladótól meg részletesen megkérdeztem, hogy evvel és avval a halfajokkal melyik tartható és őket ajánlotta, elég sajnálatos, hogy ilyek az emberek, visszavinném neki és a fejéhez csapnám!

2013. febr. 15. 12:39
 25/26 Pendulum92 ***** válasza:
Megérdemelné!
2013. febr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Megszabadultam Tamás sügér kivételével minden sügértől,de tőle is megfogok, nem akarok bajt már beszéltem már egy rendes eladóval akinek ingyen oda adtam és ő azt mondta hogy ha jól viselkedik akkor nem lesz vele baj, de nem kockáztatok, bár most félénk, még megse üldöz egy halat se, meg a zöld szumátrai díszmárnáktól, igy már van elég hely mindenkinek, remélem békében tudnak egymás mellett élni!
2013. febr. 19. 19:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!