Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyit várjak?

Mennyit várjak?

Figyelt kérdés
Amikor az akváriumot szűréssel és mindennel járatom csak még élőlényt nem teszek bele(növényen kivül) akkor mennyit kell várni? Feltétlenül 4hetet? 2esetleg nem elég? Garnélás akvárium lenne, 30liter. Ja és ezalatt az idő alatt is kell a vizcsere?
2013. jan. 26. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
3-4 hét a biztos. És igen, ugyanúgy kell a vízcsere. Mindent úgy kell csinálnod, mintha már a garnélák is benne lennének:)
2013. jan. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Vagy kivárod.


Vagy ha nem akarod, akkor veszel valamilyen backtérium kulturát pl sera nitrivec. Az előírásnak megfelelően adagolsz vízbe és pár nap múlva már teheted az állatokat is bele.


A vízcsere az elején is ajánlott (pl h ne algásodjon)

2013. jan. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A red cherry, vagy sakura nem túl nem érzékeny. Egyszer 1 napos állott vízbe raktam egy műanyag tálba őket szűrő nélkül pár szál növénnyel, ott voltak az asztalon pár napig és napi 1x öntöttem rájuk 1 pohár friss vizet. Semmi bajuk nem lett.


Na de ugyanezt egy CRS-el vagy Bee-vel már nem lehet megtenni.

2013. jan. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hable igen erre gondoltam utolag hogy nem irtam bele hogy sakura garnik lesznek, amik annyira nem érzékenyek, egyébként köszönöm mindenkinek a válaszokat
2013. jan. 26. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!