Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez a feltételezés jutott már...

Ez a feltételezés jutott már eszetekbe?

Figyelt kérdés
az jutott eszembe a héten h valyon ártana-e a halaknak ha ásványvizet töltenék közélyük?ezekbe ugye nincs klór semmi vegyszer természetes víz.mit gondoltok erröl?
2013. jan. 26. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:

hát ne szénszavasat, de am szerintem az kb ugyanaz, mint ami a csapból folyik, és van benne klór, hagyd állni


azér tudom, mert egyszer megnéztük zepterbe egy szerkezttel, h mik vannak az ásv vizekbe

2013. jan. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akk még jó h termézetes ásványviz :)
2013. jan. 26. 12:51
 3/8 anonim ***** válasza:
3%

A "vajon" és a "közéjük" pontos j-vel írandó.

Egyébként nem, ha nem szénsavas az ásványvíz.

2013. jan. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 _.-Akv-._ ***** válasza:
De az ásványvízben nincs túl sok ilyen kő, meg fém meg mittudomén? Tehát nem túl kemény? Engem is érdekelne :D
2013. jan. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jujjjjjjjj téleg elirtam :-)
2013. jan. 26. 14:07
 6/8 Platypus ***** válasza:
56%
Lehet bármilyen jó egy ásványvíz, ha a keménysége és a pH-ja eltér a csapvízétől, amivel az akváriumit feltöltötted, akkor csak ártasz vele. Ha meg nem tér el, akkor meg minek, hiszen a csapvíz is jó. És az ásványvíz palackjai rettentően környezetszennyezőek.
2013. jan. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A borsec ásványvízbe volt a legkevesebb szárazanyagtartalom, de klór volt abban is.

Azt mondták, hogy tisztább mint a többi.

[link]

2013. jan. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pendulum92 ***** válasza:
Sok "ásványvíz" tulajdonképpen palackozott csapvíz. Gondoltál már arra, hogy ugyanonnan szedik ki? :D
2013. jan. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!