Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik díszhalat próbáljam...

Melyik díszhalat próbáljam meg tenyészteni?

Figyelt kérdés

Nem eladási szándékkal szeretnék valamilyen díszhalat megpróbálni tenyészteni, melyiket ajánljátok? Nem elevenszülőset szeretnék, de nem is olyat amelyikbe nagy valószínűséggel nem lesz sikerélményem. (Minél szebb, annál jobb.)

Előre is köszönöm a segítőknek.



2013. jan. 26. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nemes cél vezérel, akkor gyöngy dániókkal próbálkozhatnál.
2013. jan. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aplocheilichthys Normanit. Pici fehér halak, nagy világító kék szemmel. Gömbmohára ikráznak. Kiveszed alóluk a mohát, berakod egy vödörbe és 2 hét mulva ott fognak úszni a kicsik a vödör víz tetején.
2013. jan. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálkozz csigasügerekkel. Nagyon érdekes halak, bár az igényeik is nagyobbak, mint pl a guppiké.
2013. jan. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gyöngydánió az nem rossz ötlet, normani annyira nem tetszik meg szerintem nem is lehet egy könnyen beszerezni. Csigasügér sem rossz de inkább vmi lazac vagy dániófélékre gondoltam. Esetleg még egy egy két tipp lazacfélékből?
2013. jan. 27. 15:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor én még ajánlom:

Ponylazacok:

[link]

[link]

Dánió:

[link]

2013. jan. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!