Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy beazonosítatlan hal...

_.-Akv-._ kérdése:

Van egy beazonosítatlan hal az aksimban. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Maga a hal piros, és az uszonyai feketék. Én plattira tippelek, de gondoltam megkérdem itt. :D


És ha platti, akkor maradhat 54l-ben 12 guppy, és 6 páncélosharcsa társaságában, vagy vigyem át a 126l-be?

És ha 126 akkor kell neki valami társ(ak), vagy megvan egyedül is?



2013. jan. 27. 13:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez így részemről passz.

Ha platti, akkor 1 hím+2 nőstény kellene minimum.

54 literben nem tartanám, de már a páncélosokat sem. Az maradjon meg guppis, elég az bele.

A nagyot viszont ne csináld túl vegyesre, nagyon jól indítottál, ne rontsd el.

2013. jan. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Leírás alapján ecsetfarkú plattinak tűnik.
2013. jan. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Murr: Akkor végülis mit csináljak vele? Próbáljam meg lepasszolni valakinek? A boltban nem vesznek be halat, már régebben próbáltam.
2013. jan. 27. 13:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem az a legjobb, ha odaadod valakinek. Bár a nagyban éppen elfér egyedül ha nincs jobb megoldás, csak azért nem a legjobb neki.
2013. jan. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azt ad kérdezzem már meg, ha mást ne is érdekel, hogy hogy került be ismeretlen hal az aksiba? :D


A páncélosok törpék, vagy valamilyen más? A törpe maradhatna guppik mellett.

2013. jan. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Úgy került be, hogy akvarista.hu-ról cseréltünk halat, és bekerült a guppyk közé, mert a csávó akitől vettem szaporít csomó féle halat, aztán gondolom becsszott az a platti :D


Páncélosok: 3 albinó, 1 kékpajzsos hosszúfarkú, 2 összevissza színű annak nem tudom a nevét. Nem törpék amúgy.


Van videó is: http://www.youtube.com/watch?v=jQYXB4ABeVQ&feature=youtu.be


Tudom, nem a legjobb, a mű cuccok le lettek volna cserélve vasfákra, csak az aquadepo nem hozta ki mert nem volt :@

2013. jan. 27. 15:34
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát kicsit giccses, igen. Nem az én ízlésemnek való, az igaz, de ha neked tetszik, akkor jó így, ahogy van. :D


Viszont a páncélosoknak tényleg kicsi ez a hely. Érdemes lenne őket elcserélni törpe páncélosokra, vagy ha ők nem tetszenek, akkor még esetleg a panda páncélos jöhet szóba. Belőlük 4-5 db.

2013. jan. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Itt nem árulnak szinte semmi törpe kezdődésűt :D Törpeszívóharcsa sincs, ezért lett ancim...
2013. jan. 27. 15:56
 9/10 anonim ***** válasza:

Mármint a 126l-esben, ugye? Mintha arról az aksidról is lett volna már videó linkelve itt a gyakorin.


Esetleg akvarista.hu-n adj fel hirdetést, hátha van valakinek törpéje. :)


Egyébként én is ilyen gondban voltam, törpe szívóharcsát és páncélost se találtam a 30l-es nanomba garnélák mellé, így maradt a szinte mindenhol kapható endlerből 4 hím. És azóta se bánom, egész megszerettem őket. :D

2013. jan. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen a 126-ba :)
2013. jan. 27. 16:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!