Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sziámiharcos hal mellé,...

Kilien kérdése:

Sziámiharcos hal mellé, milyen halat rakhatnék?

Figyelt kérdés

az akvárium adatai:hosszúság:30 cm,szélesség:14 cm,növény:1,

zacsó kavics:2,liter:kb 4.segítsetek!köszi!



2013. jan. 27. 15:47
 1/9 _.-Akv-._ ***** válasza:
Nem írtad a magasságot, de ha megvan 60 cm magas, amit kétlek akkor mehet magában az egyetlen betta.
2013. jan. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bamboochatheone ***** válasza:
Nem tudom milyen magas lehet az akváriumod de ha a jóízlés határát nézed akkor nem lehet 80 centi magas. Szóval semmilyen más halat nem tehetsz és a mostani bettád miatt is nyugodtan lehetne büntetni. Szűrőd van?
2013. jan. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
18 cm a magasság
2013. jan. 27. 15:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmit, már ez is állatkínzás. Minimum 30 liter kéne, neked meg van durván nyolc.
2013. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 YourDestiny ***** válasza:
Nekem van egy pont ilyen méretű akváriumom, 7,74 literes. Növényeket tartok benne, jelenleg van még benne néhány garnéla. Viszont halat semmiképp ne tegyél ekkora helyre. Szinte meg se tud fordulni. A szűrő alig fér bele, nekem is egy parányi szivacsszűrő van a sarkában, de még az is sok helyet elvesz. Az egy bettának is kell 30 liter. Ha több halat szeretnél, akkor 50 liter felett kell gondolkozni.
2013. jan. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A SZIÁMIHARCOS HALNAK NEM KELL SZŰRŐ!
2013. jan. 27. 18:25
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kell szűrő, levegőztető nem kell, mivel labirint kopoltyús. Ez sima állatkínzás. 30 liter alatt gerinces állatot tilos tartani. Nem mellesleg MINDEN akvárium alapja a megfelelő SZŰRÉS. Mivel a víz koszolódik, azt a betta sem tudja kiszűrni, és szépen mérgeződik, és lassan elpusztul. Szóval szűrő KELL! És min. a 30 liter!
2013. jan. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 YourDestiny ***** válasza:
Kérdező, nos a nagybetűs részt le se mertem volna írni. Nincs olyan hal, amit szűrés nélkül lehet tartani.
2013. jan. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bamboochatheone ***** válasza:
Utánnaolvasás-EPIC FAIL!
2013. jan. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!