Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kis guppikat mikor lehet...

RéPe kérdése:

Kis guppikat mikor lehet kiengedni a többiek közé?

Figyelt kérdés
Még soha nem ellett eddig a guppim. Eddig. A lényeg, hogy 8 kicsi maradt meg, ezeket szülőhálóban tartom három hete. Kint narancs mollik, guppik, harcsák + 1 anci van. Mikor engedhetem őket biztonsággal ki, hogy a nagyok ne egyék meg? Válaszokat előre is köszönöm!

#kis-guppi
2013. jan. 29. 17:18
 1/4 _.-Akv-._ ***** válasza:
Mikor már nem fér a szájukba, akkor kicsit várj és mehetnek. Én így tudom, bár én nem hagyom szaporodni a guppykat, hadd egyék. Élő eleség+ nem szaporodnak el.
2013. jan. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
enyémek 3 hónaposak és még csak most engedem majd őket vissza. ők voltak az első "alom", négyen születtek és mind a négyen életben is maradtak szerencsére :) azóta nem volt kishalam, szerintem megették őket :)
2013. jan. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1-2 hónapos koruk között, ha elérték az 1-másfél centis hosszt.
2013. jan. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem mikor megellet akkor nem is vettem ki öket az akváriumból,és teljesen jól kijonnek az annyukkal,nem eszi meg őket.. Már harmadszor lettek kis guppik és egyik sem ette meg öket...Kb most egy olyan 20-30 kis hal van!!! :D
2013. febr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!