Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet akvárium hátához tükröt...

Davidkvcs45 kérdése:

Lehet akvárium hátához tükröt tenni?

Figyelt kérdés
Van egy 40 literes akváriumom,és az akvárium hátához raktam egy tükröt,hogy szebben mutasson,de meg van egy hal zavarodva! Nem tudom most azért,hogy tükrözödim vagy miért?? Amm a hal nevét sajnos nemtudom.. :)

#akvárium #mellé tükröt!
2013. jan. 29. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, ha világos hátteret szeretnél, akkor inkább fehér fóliát. Néha szoktak alufóliához hasonló hátteret használni, ami nagyon letompítva ver csak vissza, azt meg lehet próbálni óvatosan.


De én a helyedben nem a háttérrel foglalkoznék, ha még a halad fajtáját sem ismered. Így hogy tudod kielégíteni az igényeit? Tudod, mit eszik, milyen hőmérsékleten tartható, mekkora akváriumban?

2013. jan. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Háát én ezt a halat ajándékba kaptam,de holnap megyek az üzletbe és megkérdezem,hogy milyen fajta! De akkor lehet,hogy a tükörtöl zavarodik meg??
2013. jan. 29. 20:54
 3/6 csejani ***** válasza:

Ez az a hal?

[link]

Ha igen a tükröt nagyon gyorsan vedd le mert azt hiszi,hogy egy másik hím az!

2013. jan. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Neem nem ilyen hal! Az enyém ilyen pirosas sárgás! Olyasmi mint az Aranyhal csak kissebb!! (ehez tudtam csak viszonyitani)
2013. jan. 29. 21:16
 5/6 YourDestiny ***** válasza:

Hát nem tudom van-e olyan, ami hasonlít az aranyhalra. Ám néhány tipp:


Platti, Szifó?

2013. jan. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pendulum92 ***** válasza:
Én nagyon gyorsan utánaolvasnék az akvarisztikának. Ebből állatkínzás lesz(van).
2013. jan. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!