Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nagy baj ha neonokat 26 fokon...

Nagy baj ha neonokat 26 fokon tartom?

Figyelt kérdés
már fél éve így vannak , csak azért mert vannak olyan halaim akik viszont a magasabb vízhőfokot szeretik . a színűk szép szépen rajban úszkálnak nincs velük probléma 8
2013. jan. 30. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyáron nekem sem volt velük probléma, és akkor volt itt is annyi, meg több is, de nem állandóan. Nem hiszem, hogy állandóan jó az nekik. Nálam télen 24 fokon voltak, de hát 20-24°C jó nekik, látod te is ha utánanézel.


Betta mellé inkább vörös neont szoktak tenni, mert annak ugye jó a 23-27°C is.

2013. jan. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 24-25 között vannak a neonok és van bettám is. Nem régen kezdtem az akváriumot működtetni, de eddig nincs gond.
2013. jan. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát a bettának nem kevés a 25 fok? nekem is bettám van azért 26 fokos a víz még kéne 27 re emelni az lenne az igazi neki de nem tudom szerintem nem lesz gond mert idáig se volt, mivel ha rosszul éreznék magukat már jelezték volna nem fognak várni 1 évet és azután
2013. jan. 31. 13:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azt olvastam könyvben, hogy bettának a 25,5 fok ideális.

A díszhal info meg úgy írja, hogy 24-28 °C közt.

2013. jan. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!