Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik hal fiú, és meik hal lány?

Melyik hal fiú, és meik hal lány?

Figyelt kérdés

Meg tudnátok nekem mondani, hogy a képek közül meik hal fiú, és meik lány, mert én a haveromtól megkérdeztem, és azt mondta, hogy a piros a lány, és a feketefarkú pedig fiu. De én észrevettem, hogy már fog (Fialni vagy ikrázni) mert nagyon nagy a hasa a feketefarkúnak. Akkor most az aranyszinü fiu, vagy a feketeafrkú a lány???

[link]


[link]


2013. jan. 31. 20:09
 1/10 _.-Akv-._ ***** válasza:
A hosszúfarkú a hím.
2013. jan. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Amelyiknek fekete a farka?
2013. jan. 31. 20:14
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Felső képen nőstény, alatta hím.
2013. jan. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De most nemértem, az egyik azt mondja a hosszúfarku, a másik, meg azt, hogy a felső, pontosan?

Mondjátok meg úgy, hogy a feketefarkó az PL: him vagy nőstény.

2013. jan. 31. 20:16
 5/10 _.-Akv-._ ***** válasza:
A feketefarkú a hím.
2013. jan. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A fekete farkú, amelyik az első képen van az a hím. A másik nőstény. Ez tuti!
2013. jan. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

És ez 100% ?

Mert a feketefarkúnak már 4-5 napja olyan nagy a hasa, hogy szerintem az már fialni vagy ikrázni akar ...

2013. jan. 31. 20:27
 8/10 Platypus ***** válasza:
Próbáld meg lefotózni a saját halaid. Mert ennyi alapján lehet, hogy a te fekete farkú halad egy hasvízkóros xifó hím, de az sem elképzelhetetlen, hogy egy wagtail platti nőstény szülés előtt.
2013. jan. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem az a platti az, de megpróbálom lefényképezni, telefonnal nemjó, mert nemsokminden látszik, de majd valamikor lefényképezem, és felteszem, vagy irok egy privát üzenetet.
2013. jan. 31. 21:14
 10/10 YourDestiny ***** válasza:
A fenti képek közül az első a hím.
2013. febr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!