Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek az Akvárium...

Mi a véleményetek az Akvárium magazinról?

Figyelt kérdés
Mármint az újságról, gondolkozok, hogy megrendelem, mert nagyon szeretek halakról olvasgatni, foglalkoztat a téma.

2013. jan. 31. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Lapozgattam párszor, de annyira gyatra és sekélyes, hogy nekem nem nem éri meg az árát. Neten 1 perc alatt több információt találok.
2013. jan. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Atlantiszba szokott lenni néhány szám kirakva az asztalra és ott nézegettem.
2013. jan. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna, hogy így van. Valaki más is esetleg?
2013. jan. 31. 22:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát én nem is tudom...

Itt bele lehet nézni a tartalomba, de az lenne az igazi, ha egy újságot olvasnál végig.

[link]

Én mondjuk annyit tudok olvasgatni neten, hogy újságra egyáltalán nincs szükségem.

[link]

[link]

[link]

[link]

Stb...

2013. jan. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kzs ***** válasza:

Áááá.... szerintem hagyd.

Látszólag sokat igér, de valójában gyatra, semmitmondó.

Nem éri meg.

2013. febr. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is gyenge. Interneten gyorsabban, sokkal több információt találok az engem érdeklő témákról. Ráadásul engem viszonylag kevés téma érdekel, de az nagyon részletekbe menően. Tehát nekem egészen biztosan nem érné meg előfizetni rá.

Szerintem vegyél meg olvass bele egy-két számba és az alapján dönts.

2013. febr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, szerintem kihagyom akkor, én is sok infót találok neten és szintén úgy vagyok, hogy egy téma érdekel, de az részletesebben.

A linkelt oldalakat én is szoktam olvasgatni.

2013. febr. 1. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!