Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van 30literre is?

Van 30literre is?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék vízelőkészítőt venni, néztem aquadepo-n is, hogy az ára mennyibe lenne, de ott csak olyanokat találtam, hogy 100 meg 200 meg 400literhez, nekem viszont 30literhez kéne. Tudom hogy ehhez nem feltétlenül kell előkészitö inkább meg kéne várni a 3-4hetet, de előkészítővel szeretném, tudnátok esetleg linkelni azt megköszönném. Előre is köszi.
2013. febr. 2. 11:49
 1/5 bamboochatheone ***** válasza:
Csak egy kérdés: milyen törvény illetve felsőbb hatalom mondja azt neked hogy a 100 literre való "előkészítőt"(ami baktériumkultúra) egybe bele kell öntsd a nem 100 literes akváriumodba? Nem muszáj mindet egyszerre felhasználni de nem is árt. Bár még ezzel is várni kell 2 hetet legalább. Főleg ilyen kis akváriumnál.
2013. febr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem írja elő semmi törvény, csak a logika törvénye, mivel nem akarok venni egy 100literhez való előkészítőt 30literre, mikor azután úgysem fogom használni.
2013. febr. 2. 12:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Mire is jó a víz előkészítő?
2013. febr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vízelőkészítő alatt nem az antiklórt érted?
2013. febr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a vízelőkészítő kérlek szépen arra való, hogy eltávolítsa a klórt és egyéb halak számára mérgező cuccot a csapvízből. illetve tartalmaznak a halak nyálkahártyáját védő anyagokat is. ezt minden vízcsere előtt célszerű használni, ergo nyugodtan vehetsz akár 100 literhez való adagot is...


ha viszont baktérium kultúrára gondoltál, akkor abból létezik NANO kiszerelésű is. neked olyan kell.

ilyen pl ez is:

[link]

és ez is hasznos dolog a szűrőd beindításakor történő beoltáshoz:

[link]


tanulság...nem csak aquadepo létezik a földön :) de szerintem ezeket ott is fel lehet lelni csak jó helyen kell keresni ÉS NEM a vízelőkészítők között mert azok másra valók :D

2013. febr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!