Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy rendezzem be a 40 literes...

Aureas kérdése:

Hogy rendezzem be a 40 literes akváriumomat?

Figyelt kérdés
Gurámi, betta, tetra, guppi. Ezekből a halakból hányat tartsak és miféle növényeket ajánlotok melléjük és mennyit?

2013. febr. 3. 14:39
 1/9 A kérdező kommentje:
SORRY elírtam 70 literes akváriumot
2013. febr. 3. 14:40
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezeket a halakat nem is raknám össze.

Betta magányos, néha szereti megcsipkedni a guppit, a gurámi is hülye, bár nekem olyanom sosem volt. Szerintem a tetra is csipkedné a guppikat.

2013. febr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Anubias barteri, anubias nana, mint növény a biztos jó bele.

Ha nincs túl sok fényed.


Tetrának kicsi a 70 liter.

2013. febr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak guppik legyenek benne.
2013. febr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze jó lenne, ha csak hím guppik lennének benne.
2013. febr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A gurámi nem hülye mert nekem volt csak elpusztult 4,5 évesen. Nagyon békés és eléggé jól megfért a 2 db tetrával. Csak most új akváriumom lesz és szeretném ezekkel a halakkal berendezni.
2013. febr. 3. 16:36
 7/9 YourDestiny ***** válasza:
Gurámiból törpe gurámit tegyél ekkora helyre. Tetra nem való ekkora helyre. Csapathal, 8-10-es darabszám mellett érzik jól magukat. Attól, hogy te tartottál kettőt és meg volt, még rosszul csináltad. A betta-guppi megint nem jó. A guppit megcsipkedheti, egyébként a tetra is nagy valószínűséggel. Át kéne gondolni. Mellesleg milyen a szűrés? Sok mindent befolyásol.
2013. febr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tetráim is megmurdáltak és ketten maradtak, odaadni meg nem szeretném. Bettát akkor nem tartok se nem paradicsomhalat. A szűrés kb. 380L/h
2013. febr. 6. 11:20
 9/9 kari ka válasza:
Nekem 4guppy 8tetra és 1Betta van össze rakva 2 algaevőharcsával 100l-ben és nagyon jól Megvannak egymással.
2015. jún. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!