Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » És szerintetek hogy végzi/vége...

YourDestiny kérdése:

És szerintetek hogy végzi/végezteti a munkálatokat az akváriumban?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=OpXli4pFqMU


Fürödni vagy búvárkodni küldi az emberkéit? Vagy képes leengedni a vizet meg átkötni a szűrőt? Hát nem ijedős az öreg. :-)


http://www.youtube.com/watch?v=OpXli4pFqMU



2013. febr. 3. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Úgy végezteti a munkát hogyan egy kis lézerje és azzal mutatja mit hova rakjon meg mondja is az embereknek ha erre gondolsz!(a lézer 18:22-nél nagyon jól látszódik)És én nagyra becsülöm ezt az embert még ha nem is ő végzi a két kezével a munkát de hát megteheti! :DD
2013. febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azta :D Ezzel elbajlódhat a mindennapokban, de megéri :)
2013. febr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az angol feliratból kiindulva nekem eléggé úgy tűnik, mintha fölényeskedve csicskáztatná az embereit, annak ellenére, hogy én is nagyon tisztelem!
2013. febr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Miket meg nem látsz :)


De azért kész akváriumnál is kell itt-ott csinálnia valamit. Oké, az aljzatra lehet neki egy kütyüje, de mondjuk növényt nyirkászni? :-)

2013. febr. 3. 18:24
 5/10 A kérdező kommentje:
Az persze tény, hogy tényleg nagyon komolyan tolja a dolgot. :)
2013. febr. 3. 18:25
 6/10 A kérdező kommentje:

Látom nem foglalkozik a növényekkel :)


[link]


[link]


Azért az üveg vastagságára meg az akvárium űrtartalmára kíváncsi lennék. Még nem sikerült rátalálni. :)

2013. febr. 3. 18:31
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az emberei csinálnak neki mindent szinte!De mivel úgy tudom hogy övé az ADA ezért elég gondja van szerintem a céggel és ha láttad már a saját akváriumait akkor tudod hogy több száz van neki vagy ha nem is több de 100 biztos van meg gondolom van neki 1db olyan aksija amivel tényleg ő és csak is ő foglalkozik!
2013. febr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elvileg a sajátja: [link]


A videón szereplő akváriumok méretei: W414xD164xH170(cm) és W710xD110xH120(cm) (forrás: [link]

2013. febr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az üveget kb 12 cm-re tippelem, ha mellette a fejét nézed a hapsinak. Kintről navigál, mert hisz a saját ízlésben, (akár egy festő, vagy szobrász) és precízen dolgoztatja a munkásait, hogy a műalkotás olyan legyen, amilyet elképzelt. A csicskái biztos meg vannak fizetve, mert kényelmetlen lehet tapadókorongokon tornázni, és másképpen nem csinálnák. Szerintem később is simán beúsznak lepucolni az üveget, ha van rajta egy porszem, vagy füvet nyírni.
2013. febr. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A első link 400x150x150 centit ír. Az 9 ezer liter. Nem rossz :)

Mellesleg nekem is úgy tűnik, mintha érezteti akarná a munkásaival, hogy "csicskák vagytok". Persze megteheti, de azért lehetne szebben is :)

2013. febr. 4. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!