Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ebbe milyen halak és berendezé...

Ebbe milyen halak és berendezés mehet?

Figyelt kérdés

[link]


ezzel a felszereléssel: Nova: Aqua Nova ProLED-2 LED lámpa 42 LED (2,4W), Aqua Nova NF-450 akasztós szűrő 450l/h


2013. febr. 3. 19:00
 1/4 YourDestiny ***** válasza:

A berendezés egyrészt ízlés, egyrészt halfüggő. Nano halaknak való méret, esetleg néhány garnélával kiegészítve.


[link]


12 halnak ideális méret.

2013. febr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

az alakja miatt tartható benne csak nano hal? lehet rosszul tudom de azért 50literbe már lehetne nem nano halat rakni.

igazából én bettán gondolkozok :) az mehetne bele? ha igen akkor mellé még valami más?! amúgy a berendezést azért írtam h nektek mi tetszik és ti miket raknátok bele!

2013. febr. 3. 19:21
 3/4 anonim ***** válasza:
1 betta, 6 törpepáncélos harcsa, 6 guppy,(bár nem biztos jó ötlet guppyt rakni betta mellé) Amúgy vasfát és néhány nagyobb követ raknék gömbmohát és anubiast!
2013. febr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 YourDestiny ***** válasza:
A vasfa csúnyán színezni fog. A betta-guppi páros nem jó. Amúgy betta tartható ebben a méretben, akár egy csapat aktív nano hal mellett is. Nekem van egy ilyen növényesem, csak az 30x30x35-ös. Jól benövényesítettem, szóval ebbe is pakolnék azért, leginkább alacsony fényigényűeket, meg valami mutatós fát/fákat bele, ami nem színez. Aljzatnak nekem a Manado vagy a ProSoil tetszik, de inkább előbbi. Viszont könnyű talaj, okosan kell ültetni bele.
2013. febr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!