Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Garnélák etetése hogy zajlik?

Garnélák etetése hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Üdv, most lesz új akváriumom RC garnélákkal, és azt szeretném kérdezni, hogy mivel és milyen gyakran etessem őket. Most van a szetthez kapott garnélatápom, lemezes, de ha ez elfogy. Nyers/párolt zöldségekről tudok, meg hogy a zöldalgát megeszik, de ezen kivül érdekelne, akár olyan is amit boltban lehet venni.
2013. febr. 4. 08:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Boltban csak garnélatápokat, spirulina tablettát, tapadóharcsáknak való kaját tudsz venni.

De ha a fagyasztóba elteszed néhány szem borsót, kukoricás, spenótot, tavasszal pitypangot, akkor az rengeteg ideig elég. Én olyan 30 darabnak plusz 3 amanonak szoktam adni esténként fél szem borsót, vagy 5-10 szem tápot.

2013. febr. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Platypus ***** válasza:

A garnéláknak csak olyan tápok jók, amik sokáig egyben maradnak, mert órákig táplálkoznak. A széteső kaják meg behullanak a talajba vagy begyűjti őket a szűrő egy idő után. A garnélatápokon kívül az algaevő harcsáknak való cuccok jók. Én például JBL novo pleco nevűt adok neki, kimérve vettem kellemesen olcsón.

Ezen kívül gyakran kapnak konzerv zöldséget, kukoricát, borsót, bébirépát, ilyesmit. Ez már gyárilag puhára van főve, nincs vele macera. Mondjuk a konzerv nagy részét neked kell megenni, különben megromlik :)

2013. febr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!