Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Cca.350 literes akváriumba...

Cca.350 literes akváriumba milyen külső szűrőt javasoltok? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szempont:megbízhatóság,alkatrész ellátottság,jó szűrés

2013. febr. 4. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egy saját készítésű szűrőakváriumot javaslok, a legjobb és legproblémamentesebb választás.
2013. febr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bamboochatheone ***** válasza:

[link]

És valami combos belsőszűrő.

2013. febr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi az ötletet!

A saját készítés szerintem kilőve. Azért ennyire nem vagyok "barkács girl".

2013. febr. 4. 19:17
 4/5 YourDestiny ***** válasza:
Ha mindenképp gyári kell, akkor két 1200 literes külsőt javaslok. 350 literhez egyet már keveslek, mégha az izmosabb is. Leginkább építeni szoktak ekkora mérethez, esetleg az említett szűrőakváriumot összehozni. Jó ár/érték arányú szűrők az Atmanok, ami egy kicsit drágább, de talán az egyik legjobb választás, a TetraTec EX széria. Ha olcsón szeretnéd megúszni, akkor az AquaNovánál nézelődj. Egy benga vízpumpa vagy áramoltató cucc még valószínűleg kelleni fog a megfelelő vízmozháshoz, de meglátod, mit produkál a két külső. Valószínűleg keveset, mert biora születtek.
2013. febr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Frontosa ***** válasza:

Az AquaNova 1500 el kell vigye, de egy belső vízpumpa kelleni fog mellé.

Üdv,

2013. febr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!