Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik biológiai szűrőanyagot...

Melyik biológiai szűrőanyagot ajánlatánok?

Figyelt kérdés
Sera Siporax mondjuk? És hogy kell igazából használni őket? Van egy 65 literes akváriumom, abban szeretném használni jelenleg. Mennyi idő után érdemes cserélni?

2013. febr. 4. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kell egy külső szűrőt venni, és abba rakod bele.
2013. febr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy abba bele lehet tenni, de belsőbe nem? Mert nem fogok ilyen kicsi akváriumhoz külsőt venni. És mennyi ideig lehet benne hagyni?
2013. febr. 4. 19:24
 3/12 _.-Akv-._ ***** válasza:

Vannak belsők amikbe lehet. Ha a belsőd tartálya több darabra szedhető, akkor lehet, vagy ha elég nagy, viszont a teljesítménye nem nagyon nagy.


Amúgy a külső minden mérethez ajánlott:


[link]

2013. febr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Az enyémbe lehet, a belsőbe.

Minden mérethez?

2013. febr. 4. 20:02
 5/12 A kérdező kommentje:

Tényleg, igazad van, köszi!

És még azt tudja valaki, hogy mennyi ideig lehet benne hagyni?

2013. febr. 4. 20:04
 6/12 _.-Akv-._ ***** válasza:

Amíg nagyon el nem tömítődik, akkor akváriumvízben átmosod, és mehet is vissza.

De ha belinkelnéd a belsőd jobban megtudnánk mondani :D

2013. febr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyenem van, de a rácsos rész fölött, ahol beszív, ott van még egy rekesz. Abban egy rácsos kosár van, lepattintható tetővel. Abba férne bele igazából nem sok szerintem.

2013. febr. 4. 20:21
 8/12 _.-Akv-._ ***** válasza:
Igen ebbe tehetsz, de mindig a szivacs legyen a beszívónál. (Legalul) De nem járt hozzá gyárilag mini siporax? Nekem ennek a nagyobb testvére van és én az egyik kosárkáába kaptam mini siporaxot.
2013. febr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Persze, mindig a szivacsa van legalul.:) Gyárilag nekem aktív szén volt hozzá annyi, amennyi abba a kis kosárkába belefér.

És a siporaxról mit mondasz? Akkor azt úgy kell használni ha szerzek, hogy beleteszem, és ha már eltömődött, akkor akváriumvízben leöblítem és visszateszem?

2013. febr. 4. 20:27
 10/12 _.-Akv-._ ***** válasza:
Igen, de mini siporaxot vegyél, abból még valamennyi bele is fér :D
2013. febr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!