Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért bántja a szifó a többi...

Miért bántja a szifó a többi halatt főleg a neon-t? Nem rég vettem neon halakat és hát nem tatrottak két napig mert a szifó kinyírta őket miért? Van egy nagyobb halam is annak meg kicsipkedte az oldalát, eddig sosem csinált ilyet.

Figyelt kérdés

2013. febr. 6. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Mekkora akvárium?
2013. febr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Írhatnál a tartási körülményekről. Azaz akvárium mérete, milyen és mennyi halat tartasz, szűrés, mivel etetsz...

Az a nagyobb hal milyen?

2013. febr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2 vitorlás hal

most már csak 1 neon hal

1 alganyaló

2 szifó

nem jut eszembe annak a nagybb halnak a neve

kb. 50 l-es akvárium

rendes szűrőberendezés

megfelelő ételek vagy is olyan ételek amiket írtam, hogy azt kell nekik adni

2013. febr. 6. 18:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Alapvető hibák miatt van, azaz túl kicsi a hely a halaknak, túltelepítés.

Rengeteg szűrő létezik, kéne a márkaneve, erőssége.


Ezeknek a halknak nagyobb akvárium kéne:

Vitorláshal: [link]

Neonhal: [link]

Szifó: [link]

Anci: [link]


Add el, vidd vissza őket az üzletbe, mert nem fogják jól érezni magukat. Lehet, hogy az eladó azt mondta, hogy ez igy jó, de ő csak minnél több halat akar eladni. Te tartsd a halakat úgy, hogy jól is érezzék magukat.

Vízcserékről nem írtál, abból heti 30 százalék kéne.

2013. febr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hallgass az előttem íróra, mindent jól leírt. 50l-ben tarts egy csapat nanohalat, vagy guppikat, esetleg garnélákat.
2013. febr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicsi az aksid, sok a halad az tény DE(!) a xifók amúgy sem normálisak. Nálam nagyon agresszívek voltak, szegény almacsigámat állandóan bántották és a neonokat is. Én elajándékoztam őket. Az én aksim pedig 180 literes.
2013. febr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!