Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megmenthetem még?

Megmenthetem még?

Figyelt kérdés
Van egy díszbetta nőstényem. reggel még jól volt most délutánra felpufadt, nem tud egyenesen úszni, inkább "lefekszik" egy kőre. a pikkelyei felborzolódtak és kissé ki is fakult. Most az ikráztató hálóba betettem hogy kösszen fel tudjon jönni és metilinkékkel kezelem. Mi ez a betegség és mitől kapta? Megmenthetem? 40 literesbe van.

2013. febr. 7. 16:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Te inkább még ne legyél betta tenyésztő.
2013. febr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Amúgy a tartási körülményekről mondanál valamit?
2013. febr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Hasvízkór gyanús:

[link]

Nem valószínű, hogy megmenthető, és azt jelzi a betegség, hogy valamit nagyon rosszul csinálsz.

Szűrő 24 órában, vízcserék hetente vannak? Fedett az akvárium és 26 foknál melegebb a vize?

2013. febr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
víz: 27'C szűrő és bubiztató mindig megy! mitől kaphat ilyet?
2013. febr. 7. 18:31
 5/16 anonim ***** válasza:
vízcserék?
2013. febr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Pendulum92 ***** válasza:

Pontos szűrőtípus? Mennyi ideig járattad az akváriumot a telepítés előtt? Mennyi halat tartasz 40 literben?


Valószínűleg már el fog pusztulni, de ha késsőbiekben figyelsz a tartási körülményekre, nem fog előfordulni újra.

2013. febr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 _.-Akv-._ ***** válasza:
Te akarsz halat tenyészteni? ._.
2013. febr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2013. febr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 _.-Akv-._ ***** válasza:
Rosszul olvastad :D Valahogy így gondoltam: *cöhh* Te akarsz halat tenyészteni?
2013. febr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
ez nem az én hanem az unoketesóm kérdése. csak az ő jelszavát elfelejtette és az enyémen kérdez!!! nekem eszem ágában sincs! szóval 40 liter heti egyszer 30%-os vízcsre, 27'C , van benne 3 törpeharcsa és 3 nősténybetta+ az algaevőm. mind kisméretű. ez most ideiglenes akvárium mert a 120 literes elrepedt és készül az új. így most 3 40-esbe vannak a halak. szűrőm CRYSTAL filter mini ( Hydor )
2013. febr. 7. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!