Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ti mit/miket tartanátok egy...

Ti mit/miket tartanátok egy 112 literes akiba?

Figyelt kérdés

2013. febr. 8. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
halakat
2013. febr. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem milyen halakat?
2013. febr. 8. 12:12
 3/8 YourDestiny ***** válasza:

Én kis méretű rajhalakból vennék bele. Nano halból 2-3 csapatot (boraras brigittae, parázslazac, Aplocheilichthys Normani... ezek mind szépek, de megfelelő fény alatt a microdevario kubotai is jól mutat, csak nem tudom, lehet-e szerezni) vagy helyettünk mondjuk egy csapat vörös neonhalat tisztán. Plusz aljzatlakónak páncélost. Pandát vagy rézfoltost, nekem ők tetszenek. De ehhez kell elég sok növényzet, tehán mindez függ az elképzelésedtől is. Lényeges, hogy mennyire lesz növényes, milyen dekoráció tetszik, biotópot szeretnél-e, milyenek a vízértékek, milyen a szűrés hatékonysága, valamint milyen erős a fényed.


Másik variáció egy amerikai törpesügeres, ahol a harcsák kiesnek. Továbbá nekem csigasügeresnek is tetszene.

2013. febr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk plattyk,mollyk(voltak) most guppyk es guràmik vannak benne de ha most csinàlnàm akkor màrnàkat vennék bele mert sokkal szinesebbek és jobban tetszenek...:)
2013. febr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Először el kell döntened, hogy nagyjából milyen típusú akváriumot szeretnél. Mennyit szánsz rá, milyen növények stb. amit már írtak az előbb. [link] itt nézz szét
2013. febr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2013. febr. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 YourDestiny ***** válasza:
Hááát hable, ez nagyon komoly :D
2013. febr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csigasügereket! :)
2013. febr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!