Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez mennyibe kerülne kb?...

Ez mennyibe kerülne kb? Magyarországon valaki megtudná ezt csinálni nekünk? Link!

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=wZDexLMZFrU


Férjem ezt a videót vagy 2 hónapja látta, és azóta is hallom tőle, hogy mennyire tetszik neki! Egyre jobban tetszik nekem is, és ha nem annyira eget verő lenne a komplett ára akkor beadnám a derekam, hogy csináltassuk meg!


Úgy kb. mennyire számíthatunk?

(tisztába vagyok vele, hogy nem lesz egy olcsó mulatság)


2013. febr. 9. 01:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Egy kis utánaolvasással te is meg tudnád csinálni.
2013. febr. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Én pl meg tudnám nektek csinálni:)Vagyis hát,össze tudnám helyesen válogatni az akváriumot,szűrőt,co2,fűtő,növényeket,kéreg,halakat,talaj,táp stb..

Hát szerintem csak saccra olyan 200-300 HUF kell hozzá.

2013. febr. 9. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Ha méretre is ekkorát akarsz, és ilyen körüljárhatót, ahhoz erős alátámasztás kell.

Ha van alatta pl emelet, vagy pince, lehet hogy kéne alá egy oszlop.

2013. febr. 9. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Egyébként 200-300 ezerből kb az akvárium üvege jönne ki, ez egy mélyen alábecsült összeg.

Pláne egy co2-s akváriumhoz.

Ha még valami dizájnosabb világítást is nézünk hozzá, meg a szűrőt is egyedi módon kell elrejteni, a végén még meg se áll az összeg 5 jegyű számnál.

Nem számolok most utána pontosan, de egy ilyenre úgy rá lehet költeni egy milliót, mint a huzat.

2013. febr. 9. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
..0-t akartam írni :)
2013. febr. 9. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

10 kilós CO palack olyan 20-30 ezer Ft, reduktor olyan 15 ezer körül van, nem tudom pontosan.


Akvárium:

10-es üveg elég hozzá? [link]

150x150x75 = 1687,5 liter, Uhh

Ha 100 Ft-tal számolom literét, akkor az 168 750 Ft.


Mennyi talaj kéne ebbe? Azt már én ki nem tudom számolni.

2013. febr. 9. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem csináljátok meg kicsibe.
2013. febr. 9. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Kicsibe nem nagyon szeretné a férjem se meg ha már belevágunk akkor legyen ekkora! A felső határ az 1 millió? Szóval annyiból kijönne?


Férjemnek 12mm-es üveget mondtak rá és 80ft/l 1687*80ft=134960ft, Igazából a világítástól félünk nagyon, hogy az lesz rettentően drága!

2013. febr. 9. 06:41
 9/21 anonim ***** válasza:

Hát egyébként az lesz, mert nagy fényigényű növények, parvula, Hydrocotyle...


A fénycsövek nem világítanak le 70 centire, ide felülről kerámia fémhalogént lehetne belógatni.


[link]


[link]


Nehéz ügy, ki kell ezt még találni jól.

2013. febr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ez barátságosabb. A normál izzó foglalatnál eggyel nagyobb foglalatba mennek bele és nem melegednek annyira, mint a fémhalogén:


[link]

2013. febr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!