Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van olyan növény amit márványs...

Van olyan növény amit márványsügérrel össze lehetne rakni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 9. 10:55
 1/4 kzs ***** válasza:

Nem szoktak neki növényt tenni, de ha mindenképpen akarsz, én valamilyen kemény levelű, strapabíró növényre gondolnék (mondjuk, Anubiast).

De nem kell neki.

Viszont kell egy nagyon jó szűrés, kövek, gyökerek, szikla.

Amúgy hány literesben van a hal?

2013. febr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
600l
2013. febr. 9. 11:49
 3/4 YourDestiny ***** válasza:
600 literbe olyan növény kell, amit meg is látsz. Próbálkozz az aponogetifoliával.
2013. febr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt hólyagos vizikehely, és régen 1db márványsügerem. Azt csinálta, hogy kitépkedte a szájával a talajból, elvitte a sarokba, a talajt kiásta, és épített magának egy bungallót, és a növények mögé bújt. Aztán mikor unatkozott, megint tépkedte a növényeket szanaszét. Egy hétig nem bírták a növények, aztán beraktam neki műnövényeket, ilyen hínárokat aminek a alján volt nehezék. És azt is mindig vitte ide-oda, de azt legalább nem tudta széttépni.
2013. febr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!