Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez milyen algaevő?

Ez milyen algaevő?

Figyelt kérdés
A mammut 2 állatkereskedésben láttam olyan algaevőket hogy full fekete volt nagyon-nagyon apró hófehér pöttyökkel! van ugyanilyen csak pink/piros pöttyökkel! kb 5000,- volt és nagyon tetszik!! tudja valaki hogy ez milyen?
2013. febr. 13. 13:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]


Te olyan nincs, hogy pink pöttyökkel, az megint valami festett szar lehet. Fehér olyan van.

2013. febr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Na, ha jól írtam volna be a googleba, akkor több kép lett volna


[link]

2013. febr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 YourDestiny ***** válasza:

Ha pink, az már megint génmanipulált lesz. Mellesleg 5 ezer nem kis pénz. Talán a fekete-fehér ilyesmi volt?


[link]


Csak fiatal korban pöttyös.

2013. febr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen valami hasonló mint amit az utolsó linkelt! Csak több pötty el! És egészen nagy volt
2013. febr. 13. 14:28
 5/12 Zolka99 ***** válasza:
Tuti, hogy pleco volt.
2013. febr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 YourDestiny ***** válasza:

Itt az összes tepsifejű harcsa:


[link]


Igen, ennyi van belőle.

2013. febr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

[link]


ilyen volt csak fehér-fekete és piros-fekete

2013. febr. 13. 15:04
 8/12 anonim ***** válasza:

Már megint ezek a természetellenes dolgok.

Tényleg miért nem veszel egy ilyen giccses képet, amibe halak úszkálnak? Azzal legalább nem is kell foglalkozni.

Szerintem neked rohadtul nem arról szól az akvarisztika, amiről kéne.


(Amiről kéne: TERMÉSZETES halak TERMÉSZETES élőhelyének kialakítása)

2013. febr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
most ezzel mi a baj? csupa fekete-fehér az akváriumom! szumátraik vannak benne és gondoltam jól nézne ki benne egy fekete-fehér algaevő... a piros- feketét azért mondom h lehet hogy így tudjátok milyen fajta. én csak mondom amit láttam. Én az akváriumokat dekorációként "használom" minen szobához van valami hozzáillő akvárium! Mindent megteszek hogy egészséges szép halaim legyenek... most ezzel nemtom mi a baj!! szerintem ti sem összevissza vesztek halat, növényt, dekorációt meg kavicsot.... próbáltok valami szépet összehozni... ami látványos és összhangban van..
2013. febr. 13. 17:52
 10/12 A kérdező kommentje:

megtaláltaaaaam! valaki tudja milyen fajta:

[link]

2013. febr. 13. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!