Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hány literes akváriumot...

Hány literes akváriumot ajánlatok egy kezdőnek?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet takarítani meg még hány hal, növények ültetése a kavicsokba, berendezése az akváriumba.

2013. febr. 13. 18:37
1 2
 1/12 Frontosa ***** válasza:

Ez egy elég tág témakör, nem lehet pár mondatban megfogalmazni.

akvarista.hu-n vannak e-bookok, olvasd el őket, különös tekintettel a szűrés és kezdeti lépések részekre.

Üdv,

2013. febr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ!
2013. febr. 13. 18:46
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kb 80 literest. Lehet hogy nagynak tünik elsőre, de hidd el minél kisebb az akvárium annál több a gond. nehezebben alakul ki az egyensúly, könnyebb túltelepíteni stb. persze vannak profi nano akváriumok de azok nem kezdőknek való.
2013. febr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzed van attól függ mekkora akváriumhoz lenne elég de minél nagyobbat!És olvasgass előtte mielőtt bármit is veszel!
2013. febr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mielott belevagsz eloszor is olvass a temaban! Alapszabaly, hogy nagyobb akvariumnak nehezebb megboritani a kemiajat, stabilabb. Ergo kevesebb gond. Akvarista.hu-n sok mindent talalsz. En 100l alatt nem ajanlanam. Ettol kisebbel csak a nyug van bar nagyobb indulo koltseg. (Volt mar par akvariumom, halat is tenyesztettunk. Magamnak vhol a 250-500l csinalnek:) Sajnos most nincs 1 sem)

Mindehez egy kisebb belso szuro es egy nagyobb kulso szuro. Kethetente reszleges vizcserek es semmi gond.

2013. febr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kezdésnek én 80-100 literes akit mondanék.

És tényleg olvasd el azokat az e-bookokat!

2013. febr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

80 liter alá ne menj. Ha esetleg van valami elképzelésed, hogy milyen halat szeretnél, akkor érdemes annak az igényeihez igazítani az akvárium méretét (pl. vitorláshalat 80 literben nem lehet tartani).


És menj fel az akvarista.hu-ra és olvasd ez azokat az e-könyveket :)

2013. febr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És hol találom az e-bookokat mert én nem találom.
2013. febr. 13. 19:58
 9/12 anonim ***** válasza:

Ahogy bejelentkezel legörgetsz, és ott van, hogy "5 ajándék eBook új tagoknak" bár mondjuk hat van.


De akkor belinkelem neked (ha nincs adobe reader-öd, nem nyitja meg):

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem 72 literes van, ennél kisebbet nem javaslok. A továbbiakat tényleg a pénztárcád határozza meg, én 2 hónap alatt egy ekkora akiba "beleöltem" közel 150 ezret :)

Döntsd el, hogy milyen irány tetszik (növényes, vagy halas) és olvasd sokat az akavarista.hu-t, illetve az akvakertesz.hu-t ;)

2013. febr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!