Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 60 literes akváriumba milyen...

60 literes akváriumba milyen összeállításokat javasoltok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 14. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Én szívem szerint a nano halakat javasolnám, egy 10-15-ös csapat mehetne. :) [link]

Vagy ha nem jönnek be, itt nézz szét: [link]

2013. febr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 _.-Akv-._ ***** válasza:

Én csigasügereset csinálnék.

Egy 12-14-et lehetne rakni bele. Csak ha emellett döntesz, akkor kell 28 csigaház, tehát minden halra legalább 2 kell, hogy ne legyenek belőle viták :D Meghát ehhez sügeres aksi kell. (Kövek, csigaházak ugye, kvarchomok)

2013. febr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is régi vágyam egy csigasügeres akvárium, én is azt raknék bele. Mondjuk 6-8 db sokcsíkú csigasügeret, vagy buldog csigasügeret.


Vagy ha kicsit vegyesebb összeállítást szeretnél: 5db hím szivárványos guppi, 8db amanda lazac vagy Boraras urophtalmoides, 5db törpe páncélosharcsa.


Vagy pedig 1db hím betta, mellé 6db törpe páncélosharcsa, és esetleg pár almacsiga.

2013. febr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 YourDestiny ***** válasza:

Csigasügérnél inkább 3-4 csigaház kéne halonként. Mellesleg szép tud lenni, érdekes és viszonylag egyedi. Persze van még választék:


[link]


Nem nano halból betta, guppi, talán platti, aminek jó. A neonhalnak nem igazán, valószínűleg rövid lesz az akvárium (max. 60 centi). A panda páncélos, törpe szívóharcsa, törpe páncélos szintén jó. Nézz szét, mi tetszik.

2013. febr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!