Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Amit akvarisztikai üzletekben...

Amit akvarisztikai üzletekben árulnak fekete bazaltzúzalékot /legkisebb méret/, azok szemmel láthatóan nem szúrósak, de a törpe szívóharcsa száját nem sérti fel, vagy esetleg más talajlakó halaknak/pl. kuli-kuli/?

Figyelt kérdés

2013. febr. 15. 13:50
 1/7 YourDestiny ***** válasza:
Mind szúrós, hiába tűnik jónak. Az én bazaltzúzalékom kb. 2-3 millis, mikor vettem, a zacsijára rá volt írva, hogy éles szemcséktől mentes. Amikor mostan, szúrt, mint a fene. Aljzatlakókhoz nem jó a bazalt, bármilyen méret is az.
2013. febr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, akkor lemondok róla. Köszi.
2013. febr. 15. 13:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is azt akartam venni, nagyon tetszett volna a fekete, de lebeszéltek róla a halasnál a talajlakók miatt.
2013. febr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 YourDestiny ***** válasza:

Ez még olyan sötétebb aljzat, csak drágább:


[link]

2013. febr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vegyél JBL Manado-t. Igaz, nem fekete, de nem is mondható világosnak. Ilyen agyaggömbökből áll, a növényeknek is jó, mert könnyű talaj, tudnak benne gyökeresedni. És a harcsáknak is megfelelő.
2013. febr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A törpeszívóharcsát nem sérti fel, az nem fetreng a földön. Hát tartottam már ilyen 1-3 mm-es bazalton.

[link]


A törpe páncélost azt valószínű felsértené, mert az túrja a talajt.

2013. febr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a válaszokat!:)
2013. febr. 15. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!