Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Találtam itthon egy régi...

Találtam itthon egy régi lávakővet, még anno akváriumba volt használva 20 évvel ezelőtt. Most is beleszeretném tenni de dohos szaga van, meg mintha penészes lenne szerintem az is . Mit kezdjek vele, hogy beletehessem?

Figyelt kérdés
Megmosom meleg vízben vegyszer nélkül , utána leforrázóm, majd hagyom ázni 1 napot, az úgy jó ? vagy használjak ecetet is ? várom a tippeket ! köszi szépen !
2013. febr. 16. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem először ecet, majd utána kifőzöd (nem leforrázod, hanem rendesen főzöd, mint a levest), majd áztatás.

Szerintem tök jó, hogy lesz az akidban egy kis retro. :)

2013. febr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát már maga az akvárium is retro mert kb 20 éves :D de még jó állapotban van olyan mint a mai akváriumok semmiben sem más :D ragasztás félő , de rásegítettem egy kis sziloplaszttal csak nem lesz gáz :D :D de köszi amúgy !
2013. febr. 16. 18:59
 3/7 A kérdező kommentje:
ja és kb meddig főzzem ? 5-10 perc?
2013. febr. 16. 18:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Sztem kb. 20-25 inkább.
2013. febr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó étvágyat a kőleveshez. Szerintem elég egyszer felforralni, 100 fokon megdöglik minden. Nem?
2013. febr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hable szal ne főzzem ? elég leforráznom ?
2013. febr. 16. 23:00
 7/7 anonim ***** válasza:
elég ha berakod a forró vízbe és hagyod benne kihűlni. 70 fokon már pusztul minden baci :)
2013. febr. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!